Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezek minek a jelei? Lehet...

Ezek minek a jelei? Lehet ideg beteg? Segítség Bajom lehet belőle?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves hugom. Össze veszet anyával ( aki nem éppen egy minta anya ő is orvosi eset) anya elvileg rá ütött a kezére majd bejött a szobánkba és elkezdet ütni verni. Van hogy székkel jönn nekem. Meg tépi a hajamat, direkt produkál,ülünk és hasba vág minden szó nélkül. Ügye ilyenkor lenne az hogy szólok anyámnak na ez nálunk úgy nézz ki hogy vagy becsukja a szoba ajtót , vagy bejön és ő is ütnikezd(mostanában hálisten egyre ritkábban), vagy szóval bátorítja,vagy csak lefog engem.

Ez még addig nem fajult hogy eltörjön valamim de már zzódott meg lilult be nagyon nem egyszer.

Én egy pici vékonyka lány agyok nem vagyok erős és alacsony a fájdalom küszöböm, a tesóm sportos fiús testesebb erős alkat. Ha én meg ütüm bömbölni kezd anyám meg ver, ha kiabálok akkor ( azt pársorral fejebb említettem) lefogni meg már nem tudom. Félek attól hogy egyszer lesz valami komolyabb bajom.

Meg van hogy ha nem tud meg csinálni valamit üvőlt, ha nem tetszikneki valami szintén.

Mit lehet vele kezdeni??

Normális válaszokat


2013. dec. 27. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is így nőttem fel.


De kitalálták,hogy,hazudok,hogy a fiútesóm így ver a hátuk mögött.


Szerintem szólj az osztályfőnöködnek,hogy beszéljen anyáddal,talán az tud rá hatni,ha olyan és,amint tudsz menekülj,akár barátnőiddel albérletbe a családodtól.


Nekem már csak olyanok,mint egy rossz álom...

2013. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7.nem állíptott meg a kérdező semmit,hanem segítségért folyamodott.


Azonkívül elég szomorú,ha nálad az állandó bántalmazás nem egy orvosi eset.


Engem,akit hasonlóan vertek,de már felnőtt vagyok,pedig irritál,mikor valószínűleg anyuci agyon kényeztetett hülyekisfia ontja az észt,hogy mi lehet kamu és mi nem.

41/N

2013. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Próbálok majd diák munkát válalni egy év múlva tudok majd.

Meg elakarok menni.

2013. dec. 27. 23:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Addig sem leszel otthon.Én is menekültem szintén a munkába,hogy minél kevesebbet legyek otthon.


Persze ez később jó lesz...

2013. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Remélem legalább akkor még szórakozni is lenne miből. Mert most nem nagyon van mondjuk egyedül nevelminket nem is várhatnám el.
2013. dec. 27. 23:38
 16/16 xeniah ***** válasza:
Fordulj családsegítő szolgálathoz, biztos, hogy van a lakóhelyeden. Ők tudnak segíteni.
2014. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!