Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan menthetném meg a...

Hogyan menthetném meg a bátyámat a börtöntől?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz gyerekkorunk volt, a szüleink alkoholisták voltak. Nem neveltek minket, talán -e miatt is lett a testvéremből bűnöző.

Sajnos többször kényszerült fiatalkorában lopásra azért, hogy ne haljunk éhen, börtönben is ült ezek miatt.

Szerencsére új életet tudtunk kezdeni, én külföldre mentem dolgozni ő megnősült. A felesége egy roma nő aki megzsarolta, ha nem megy el lopni akkor elzavarja otthonról. Mivel munkát nem kap a priusza miatt ezért kénytelen volt újra lopni, de lebukott... Jelenleg szabadlábon van, de eljárás folyik ellene, ráadásul a felesége is elzavarta otthonról.

Ügyvédre nincs pénze, az utcán él s mivel albérletben lakom nem tudom magamhoz venni. Nem akarom, hogy börtönbe kerüljön. Mit tehetnék?


A sértő megjegyzésekből nem kérek, nem ezért írtam ki a kérdést?


2013. dec. 29. 20:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
magadhoz nem veheted, de segíts neki állást keresni. Próbáljon közmunkát csinálni amíg nem talál valami állandó munkát. A priuszáért csak ő felelhet.Van 1 mondás," Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók."
2014. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
ha dolgozni akar akkor közmunkára tud jelentkezni az önkormányzatnál.
2014. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!