Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan menthetném meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a házasságunkat?

Figyelt kérdés
3 kicsi gyerekünk van, 5, 4 és 1 évesek. Sajnos a szülések után a szexuális életünk folyamatosan romlott és mostanra elérte a mélypontot. Fél éve nem volt közöttünk semmi intim, ha kezdeményezek, a férjem elintézi annyival, hogy így minek. Az igaz, hogy sajnos az alsó régióban nagyon tönkrementem, de azért reméltem, hogy áthidaljuk ezt a problémát, kezdetben a férjem is ezzel bíztatott, most viszont úgy tűnik, mégsem sikerül. Már nem érzem magam nőnek mellette, csak egy háztartási alkalmazottnak és az a legnagyobb baj, hogy ő ezt nem érti meg. Szerinte minden rendben van, élünk egymással békességben, neveljük a gyerekeket, csak azt nem látja, hogy egyre jobban eltávolodunk egymástól.
2013. jún. 13. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan az a válasz, hogy: "így minek" ? Mit ért rajta a férjed ?
2013. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz.

Mi történt "ott", hogy tönkrementél? Ma már mindent lehet orvosolni.

2013. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Fogyjál le!!! Azonnal!
2013. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha a vékonyság lenne a garancia egy párkapcsolatra, kedves utolsó, a bíróságokon kizárólag tonnadonnák válnának....
2013. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szex során fizikailag nem túl sokat érez egyikünk sem és néhány perc után mindkettőnk kedve elmegy az egésztől. A férjem szerint így már próbálkozni is fölösleges, mert csak csalódás a vége. Már az egyéb jellegű próbálkozásaimat is elutasítja (kézzel, orálisan).

Mindhárom szülés után műteni kellett, mert teljesen szétrepedtem és a sebek sem gyógyultak megfelően, folyamatosan begyulladnak a hegek. Már volt plasztikai műtétem is, de sajnos azok a sebek sem gyógyultak jól és a végeredmény rosszabb lett mint volt. További műtétet nem javasolnak.

Nem a hízással van a baj. Szülés után 3 hónappal mindig visszanyertem az eredeti súlyomat, a terhességek alatt is 8kg volt a legtöbb ami feljött.

2013. jún. 13. 09:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

szexuálpszihológus


még mielőtt máshol kezdi el valamelyikőtök keresni a testi örömöket

2013. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Ez sajnos eléggé patthelyzet :(
2013. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes szexuálpszichológushoz menni.
2013. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Nem lehet, hogy több időre van szükséged a teljes gyógyuláshoz? Hülye példa, de még egyszerű piercingből is van olyan, aminek fél éves vagy hosszabb a teljes gyógyulási ideje, mert állandóan ingerli a sebet, így sokszor gyullad és váladékosodik. Szóval lehet, hogy egy év után sokkal jobb lesz a helyzet, de ahhoz valószínűleg az is kell, hogy addig ne ingereljétek a területet. Nincsen esetleg valami krém, amit a gyulladásra alkalmazhatnál?


Más: HA begyógyult teljesen a heg, a probléma megoldódhat. Ha tágsági-szűkségi problémáid vannak, akkor erre vannak hüvelyizom-gyakorlatok, melyek napi 10-15 percet vesznek igénybe, és rengeteget tudnak segíteni.


Emellett a szexuálpszichológus is egy jó ötlet. Igazából szerintem a férjed problémája az is lehet, hogy nem érzi úgy, hogy a helyzet valaha is javulhat, neked pedig biztosan nem akar fájdalmat okozni, valamint ha neki magának sem okoz így örömet az aktus, akkor ez nem kevés frusztrációt válthat ki nála. A legtöbb férfi nagyon a lelkére tudja venni, ha nem tud örömet okozni a párjának, így ők sem érzik teljesnek magukat. Szóval szerintem a probléma gyökere mélyebben van, mint amit te látsz a felszínen. Biztos nagyon nehéz most, de mindenképp beszéljetek erről!

2013. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt pedig ne hagyjátok annyiban, mert nem lesz jó vége. A férjed is lehetne kicsit jobban partner.
2013. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!