Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Hogyan bizonyítsam be, hogy 18éves húgom drogot árul? Mindebben az a szomorú, hogy anyám tudja, de nem tesz semmit.20L

Figyelt kérdés
Évek óta gyűlölöm anyám ágán lévő embereket, főleg tőle megszületett 2 testvéremet. A kisebb 13 éves-en nem volt szűz, iszik, kristályozik... a másik 18, drogot árul, iszik, szív, lopja a családot (arany..stb)... és rám lett kenve, merthogy pont utazni voltam és biztos onnan van pénzem... unom hogy mindenki elnézi neki a dolgokat és énnekem ezzel kell élnem. Ha kell névtelenül rendőrségen feldobom. Az én legnagyobb bűnöm a tanulás, amit rendbe hoztam... heti 43tanórám van... de pihenni nem tudok tőlük...

2014. jan. 2. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó ,dehogynem ,nekem 44 órám van egy héten,és 16 éves vagyok.

Kérdező ,ha anyukád tudja ,nincs mit tenni. Amúgy 100% ig biztos vagy benne hogy drogkereskedő? Mert ha nem,akkor ne keltsd a feszkót. Miben nyilvánul meg hogy nem hagynak pihenni? Én egy szobában lakom a húgommal és az apámmal ,ami úgy néz ki hogy a hugi ,amikor otthon vagyok bejön és csak beszél,és nem fogja be. Utána apu bejö este aludni,és akkor horkol. És ha anyum leszidja a tesómat a rossz jegyért azt is bent csinálja,nem túl halkan,én mégis tudok pihenni. Szerintem ,mivel már 20 éves vagy,csak tudsz valamit csinálni,nem? Ha nem próbáld meg velük megbeszélni. Én úgy vettem észre,hogy ha kedvesebb vagy valakivel többnyire ő is kedvesebben viszonyul hozzád.

2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Adri nem válaszol, biztos betépett a húga drogjától -.-
2014. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!