Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém feltörte a 14 éves...

Az öcsém feltörte a 14 éves húgom facebookját, meglátta hogy szexuális képeket a, melléről, és tangában fotózva magát elküldte a barátjának, és nem tudom, hogy elmondjam a szüleimnek, vagy tartsam titokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nem...
2014. jan. 12. 18:33
 32/36 anonim válasza:

nem lehet fb-t törni,már milliószor leirták!

csak úgy lehet ha elmenti a jelszavat bevan pipálva ott!

2014. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
na mi történt azóta? :o
2014. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

szerintem először próbálj meg a hugoddal beszélni...ne azzal kezdd, hogy "tudok a szexuális tartalmú üzeneteidről", hanem normális beszélgetésnek induljon, "pletykának", s mintha akkor jutott volna eszedbe, mesélni akár amanda todd, akár bárki más ilyen típusú sztoriját (mert nem ő az egyetlen!), hogy a múltkor láttad neten, s durva. elmondani, hogy milyen veszélyekkel jár, s bár nem a te dolgod lenne, de ha a szüleid nem tették meg, rád marad: szexuális felvilágosítást adni neki (minél kevésbé fölényesen v ilyesmi, úgy van esély rá, hogy nem prédikációnak veszi). mert ha a fészen ilyeneket küldözget, szerintem élőben is csinál ilyesmit, s nem árt, ha tudja, mire való az óvszer, mi az aids, s hogy egy nem kívánt terhesség bárkivel megeshet.

és tényleg nem volt szép öcsidtől, hogy feltörte hugid facebookját, de lehet tudott róla, s tényekkel akarta a tudtodra adni, mert sejtette, hogy ez így nem oké, de ő nem tudott vele mit kezdeni. és ezért le fognak zólni, de én a helyedbe leellenőrizném a hugi feltört facebookján, hogy eljutott-e bármi is az agyacskájáig. ha nem, at hiszem, itt az ideje, hogy megemlítsd anyudéknak (bár általában, akik ilyeneket csinálnak, nem szokott jó kapcsolata lenni a szülőkkel). kérd meg a szüleidet, hogy ne mondják meg, hogy te mondtad, meg facebook-feltörés stb., mert a hugidnak most ugyan nehéz időszaka lesz. és szüksége lehet egy nővérre, aki szereti, törődik vele, s akiben úgy érzi, megbízhat....


én 15 vagyok. csináltam én is hülyeségeket, pl. első csókom kiránduláson volt egy szinte teljesen idegen emberrel (mielőtt lek-urváztok, egyszer esett meg, szűz vagyok, senki nem nyúlt még a bugyimba). mindenkinek vannak hülyeségei, a baj ott van, ha az ember nem tudja felmérni, hogy ebből hatalmas baj lehet. és a hugodnál elég sok felvilágosítás, anyai jó tanács kimaradhatott. persze, nekem is kellemetlen a fiúkról beszélni vele vagy ilyesmi, de ami fontos elmondta, és akármi történne, tudnám, hogy hozzá bátran fordulhatok, mert miután kaptam egy alapos fejmosást segítene.


"a szexualitás mindenkinek a magánügye"-pontosan. de csak miután megvan a magához való esze.

2014. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Mégis hogy törte fel?
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 HusiTime válasza:
29%

Sokszor látom azt, hogy "NEM LEHET FACEBOOk-OT TÖRNI"

Nos, még mielőtt mindenki azt mondaná hogy ez így van, hát elmondom hogy nem. van egy nagyon sérülékeny pontja a facebook-nak, amire eddig még csak kevesen jöttek rá. Ezzel a gyenge ponttal akár 3-4 óra alatt bármilyen programozói tudás és program nélkül fel lehet törni. Perz, ha valaki ért egy kicsit a java, c#, c++ nyelvekhez, akkor programmal kevesebb mint 2 óra alatt fel lehet törni. Én is tudom mi ez a pont, de akárkit érdekel, NEM FOGOM ELMONDANI!!!

2014. máj. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!