Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek az öcsémmel?

Mit kezdjek az öcsémmel?

Figyelt kérdés
(en:14 ocsem:12) Mar nagyon elegem van az ocsembol.Mindig gepezik es mar olyan agressziv.Raadasul olyan bunko modon beszel es viselkedik velem hogy kiakadok rajta.Ma reggel pl elakarok neki meselni valamit erre otthagy es ilyet mond ram:f***fej.Anyanak feleslegesen szolok mert o sem bir vele.Csomoszor szol az ocsemnek hogy ne gepezzen de aztan megis megengedi.Ha meg beszol nekem az ocsem es erre nyakonvagom akkor meg envagyok a hibas hogy miert bantom.Mostis gepezik.Napi minimum 5 orat gepezik.Szerintem ettol ilyen agressziv.Csak ahogy viselkedik velem az nagyon rosszul esik.Ha szolok anyanak raszol de nem valtozik semennyire.Nem erdekli semmi.Ha eltorne a labam is rohogne rajtam.De azert annyira nincs szivem bantani szoval mitcsinaljak vele? neharagudjatok szerintem ertelmetlenul fogalmazok.

2014. jan. 12. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8-as igazad van :=(
2014. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
a nevelessel nincs semmi problema es nem erzem magam a fonokenek.csak azt vegye eszre hogy nagyon rosszul esik ahogy viselkedik. 2eves volt ugyhogy biztos nem az a baj. mar probaltam fele nyitni hogy kerdezem most mit csinal (a jatekon belul) leulok es nezem csondben ugy hogy eszre sem vesz de kikuld hogy nikor megyek mar ki vegre.
2014. jan. 13. 16:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy fiatal, még a tudat, hogy volt egy apja de meghalt, bánthatja.


Férfi kéne a házhoz.

2014. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
dehogy kell..
2014. jan. 13. 17:26
 15/18 anonim ***** válasza:
gyepáld meg kicsit ha te is fiú vagy, hogy tudja hol a helye. nem baj, ha rossznak gondolnak a szülök. Nem kell agyonverni, de engedd hogy sz**jon a fejedre, te vagy az idősebb
2014. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
fiúk között egy kis verekedés belefér. úgy sem életre-halálra megy, hanem hierarchia küzdelem. döntsétek el ki dirigál, két alfahím nincs.
2014. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Drága válaszolok most ugyan azt montátok el mint én ;) bravo..
2014. jan. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolok most ugyan azt mantatok el mint én bravo....;)
2014. jan. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!