Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hianyzik a testverem de ot...

Hianyzik a testverem de ot nem erdeklem?

Figyelt kérdés
En 35 vok hugom ketto evel fiatalab.nagyon szeretuk egymast kicsi korunk ota.de mar most v egy eve h kiszaltunk egymas eletebol.nagyon erzekenyen erintet ami tortent..... hugomnak volt egy kedvenc ekszere ami mar tobb evig rajta volt .egy napon a ferjem telefonja csorgott a kabatja belso zsebeben en felvettem mivel o kint volt .... es nagy megdobenesemre talaltam ot ugyanaban a zsebeben egy kis papirzacskoban behajtva a hugom ekszeret mikor meglatam konkretan megszedultem! Ferjem azt mondta h nemtud rola semit. A hugom meg egyenesen letagadta h az ove lene . Mai napig nem derult ki h van e koztuk valami en kozelitek hugom fele mikor tehetem de o nem .ti mit gondoltok erol? Koszonom szepen valaszaitokat.
2014. jan. 29. 19:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
BŰNTUDAT
2014. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ki reszerol gondolod?
2014. jan. 29. 21:21
 13/25 anonim ***** válasza:
ez kamu kerdes
2014. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu! Bar az lenne! ;;-( Bar kamubol szednem a szeduxent ;-( nemkivanom senkinek ezt az erzest a szerelme es a testvere kozti lelke haborujat.
2014. jan. 29. 23:12
 15/25 A kérdező kommentje:

Koszonom az edigi valaszokat.

Hozatenem meg hogy igaz a kozmondas h mondj igazat nemhiszik el..

.hazudj azt elhiszik...

2014. jan. 29. 23:19
 16/25 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatod nagyon is igaz kérdezõ ezt már én is tapasztaltam.

Egyébként lehet, hogy a fiad csente el valóban és nem meri bevallani és beletette a férjed zsebébe, ez a verzió is elfogadható.A férjed mit mond, ez a gyürü nem bizonyitja, hogy van köztük valami, semmi értelmét nem látom.

A gyürün kivül észrevettél valamit, ami azt jelentené,hogy csipik egymást.Ez lenne a fontos, nem a gyürü kérdése.

2014. jan. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
En is gondoltam a fiamra titokban szivem melyen. Ezt mar sosem fogom megtudni ez egy eleten at fog piszkalni es sosem lesz olyan mint reg.pedig a parom bizonygatot tobszor is kulonbozo tetekel de valahogyan nemhiszek neki mert tudom menyire szeret engem es ha igaz lenne amit gondolok akor tudja h nembirnam ki szoszerint ;-(
2014. jan. 30. 15:06
 18/25 anonim ***** válasza:

Inkább tedd azt a fejedbe, hogy a fiad valami oknál fogva elvette, DE az is elõfordulhat, hogy a hugod tette a férjed zsebébe, ilyenkor már mindenre lehet gondolni.A férjed tiltakozik, hogy nem vette el a gyürüt, nincs semmi köze hugodhoz?

Hogy megnyugtassalak senkinek sem esne jól, ha a lánytestvére és férje között viszony lenne.

Jó a házasságotok? Vannak kérdõjelek, hogy ilyesmire gondoljál?Ha jó a házasságotok,akkor felejtsd el ezt az ügyet, a hugod meg majd közelit feléd, ha lenyugodott!

2014. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De tiltakozik a parom mainapig sot o is eben bolondul bele.es jo a kapcsolatunk szerelmet erzunk egymas irant meg mindig.de voltak lejtok az eletunkeb odaig h majdem valas lett a vege sott egyszer probalkozott ongyilkosagal is.csak meg azt nemertem h eben az idoben mikor megtalaltam a gyurut miert dugdosta a mobiljat meg azal is aludt v kikapcsolta.kertem tole es nemadta oda feszult volt.es mismasolt h a munkahelyi teloja.
2014. jan. 30. 17:19
 20/25 A kérdező kommentje:
Az lemaradt a hugomrol h tudni kell rola h nemjo elete v a ferjevel sot volt olyan is mikor megpofonozta ot.egy degerenalt hulye es 20 evel oregeb tole.engem latva a hugom h mi milyen nagy szerelemben vuk az lehet beprobalkozott a paromnal v o tette bele a gyurut.amilyen kacer!.....
2014. jan. 30. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!