Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hianyzik a testverem de ot...

Hianyzik a testverem de ot nem erdeklem?

Figyelt kérdés
En 35 vok hugom ketto evel fiatalab.nagyon szeretuk egymast kicsi korunk ota.de mar most v egy eve h kiszaltunk egymas eletebol.nagyon erzekenyen erintet ami tortent..... hugomnak volt egy kedvenc ekszere ami mar tobb evig rajta volt .egy napon a ferjem telefonja csorgott a kabatja belso zsebeben en felvettem mivel o kint volt .... es nagy megdobenesemre talaltam ot ugyanaban a zsebeben egy kis papirzacskoban behajtva a hugom ekszeret mikor meglatam konkretan megszedultem! Ferjem azt mondta h nemtud rola semit. A hugom meg egyenesen letagadta h az ove lene . Mai napig nem derult ki h van e koztuk valami en kozelitek hugom fele mikor tehetem de o nem .ti mit gondoltok erol? Koszonom szepen valaszaitokat.
2014. jan. 29. 19:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Egyébként mikor történt ez az ügy?Lehet, hogy a hugod irigyelt és valóban tett egy rossz lépést, ezért nem akar veled találkozni.

Ez jelenleg nem derült ki, jobb ha nem eszed magad rajta, és elfelejted.Csakis magadnak ártasz, legyen bámi, tegyél azért, hogy ez többet ne forduljon elõ.

2014. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen s sok joindulatu valaszokat.jol esett h meghalgatatok lehet h tenleg elkelene mar felejtenem mar 1 eve ragom magam ezen es sot e miatt is nem esem teherbe.
2014. jan. 30. 18:26
 23/25 anonim ***** válasza:
Tedd félre a bánatod, hiszen az elkövetõk, ha egyáltalán volt ilyen, biztosan szenvednek, te legyél vidám és törekedj arra, hogy rendbe tedd magadat és koncentrálj arra, hogy minél hamarabb babád legyen, ha arra vágysz!
2014. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolso koszonom elerzekenyultem ;-(
2014. jan. 30. 20:21
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha elérzékenyültél, az tesz erõssé!Fel a fejjel! hé mosolyogni!
2014. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!