Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok a testvéretekkel?

Figyelt kérdés

Ez egy iskolai véleménykutatás. A tanulók 60%-a azt állítja, hogy a testvérek 40%-ban rosszba vannak egymással. Most én ezt itt megkérdezném tőletek, hogy nektek milyen a kapcsolatotok a testvéretekkel?

12/L


2014. febr. 16. 09:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17L vagyok, a 19 éves bátyámmal nagyon rossz a viszonyom, folyamatosan csak sérteget, sokszor csak elmegyünk egymás mellett vagy napokig nem is szólunk egymáshoz. A 10 éves húgommal viszont nagyon jó a viszonyom, nagyon szeretjük egymást, és bármiben számíthat rám (meg amennyi egy 10 évestől telik annyit én is rá).
2014. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk testvérek, az egyikkel gyűlöljük egymást, a másikkal kijövünk midnketten. 5-5 év van köztünk.
2014. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

3 testvérem van,36/N,35/F és 32/N. A nővéreimmel jó a viszonyom,megbeszéljük a dolgainkat,bajainkat,ők még laktak is együtt egy darabig albérletben meg bulizgatni jártak egyetemista/középsulis korukban sokat. És most hogy én is felnőttem,volt már hogy hármasban is mentünk szórakozni :D De segítjük is egymást ahogy tudjuk,szívességekkel,ilyesmikkel,eléggé összetartunk.


Viszont a bátyánkkal katasztrófa a viszony,utál mindenkit a családban és nagyon agresszív,csak a számítógépének él.

19/L

2014. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jó a viszonyom velük, két bátyám van. Egyik 29, másik 26. Én 19, egyik 10 másik 7 volt, mikor születtem.

Sose verekedtünk, csak játékból, bátyáim viszont annál többet. Alig veszekedtek velem, nagyon nagyon ritkán - ki igyon a micimackós bögréből szinten.


Akármit megbeszélek velük, ők is velem. Imádom a tesóimat,

bármiben segítenek. meg én is nekik, amiben tudok.

2014. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 idrzsupos ***** válasza:

Nekem nincs kapcsolatom a testvéremmel. Mivel egy ideig nagyon sokat tettem érte, aztán a zűrös élete rendeződött, kb. azóta hűvös lett, és mióta neki megy anyagilag jobban- talán attól fél, hogy visszakérek valamit? Soha nem tenném. De így vagy úgy- a volt testvérem egy jónapotot sem tud telefonon kipréselni, nem tudok kérdezni tőle. 10 éve így van. Már nem is szeretném tudni, hogy miért nem vagyok publikus, miért nem ismer- a szüleim durván elutasítanak, ha megkérdem: mi baja?

Hát nem kérdezem meg többet. Soha. Nem utálom. Szánom.

2014. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: Sajnálom azért :(!

Köszi a válaszokat MINDENKINEK! :))

2014. febr. 17. 20:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Van egy féltestvérem(fiú,19),aki velünk él.Én 13 éves lány vagyok.Hát nem nevezném túl jónak a viszonyunkat.mármint ha arról van szó,hogy hülyéskedünk,vagy ilyesmi,akkor okés.De még komolyabb dolgot,vagy akárcsak azt hogy milyen napod volt?-soha nem szoktam megkérdezni.és ő se tőlem.
2014. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 idrzsupos ***** válasza:

Nincs kapcsolat. A gyerekét 3 évig neveltem, tiszta szeretből. Anyám viszont nem szerencsés természetű, szeret zohorálni, keresni a kákán csomót. Tette addig mindezt, hogy valami oknál fogva a testvérem vérig sértődött, egyáltalán nem szól bele pl. a telefonba, ha hív és én veszem fel. Leteszi. Így van.

De nem szabadna. Ez a legrosszabb példa. Régen a TESTVÉR- 1 test=egy vér fontos volt.

(ld. Vérszerződés!)

2014. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!