Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem egy álomvilágban...

A nővérem egy álomvilágban él, a férje megcsalja. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nem túl jó közöttünk a kapcsolat, legutóbb azon veszett össze velem, hogy a lánya azt mondta neki, hogy bár én lennék az anyja.

Tény, hogy vele ellentétben nem ragadtam ott egy kis városba, utazom, szórakozok, élvezem az életet. Ő pedig a családot választotta. Ezzel nem is lenne baj, de szerinte nincs semmi gond, viszont a férje megcsalja.

A múlt hétvégén voltam a szülővárosomban és akkor tudtam meg, ő nem tudja, azt hiszi, tökéletes a házassága.


2014. márc. 8. 17:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjd, majd rájön magától.
2014. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit úgy érzem, mintha nem a segítőszándék vezérelne, hanem, hogy kárörvedj.

Ha azt hiszi, hogy tökéletes a házassága, akkor miért lomboznád le? Főleg, ha nem is vagytok jóban..


Azt írod, hogy te nem ragadtál ott egy kisvárosban, élvezed az életet, utazgatsz, szórakozol, stb. vele ellentétben. Ez nem elég neked? Azt akarod, hogy ő még jobban irigykedjen rád?


Tudom, hogy a jószándék köntösébe akartad bújtatni a terved, de süt rólad a gonoszság.

2014. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
beszélj először a férjével... mond el neki hogy tudsz a titkos kis életéről... hátha beijed és abbahagyja ha ráébred mit veszíthet... és akkor így tényleg segíthetnél a tesódnak...
2014. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Én sem szólnék a helyedben. Nem kell beleavatkozni mások magánéletébe, mert nem biztos,h jót teszel vele.

1. Szerintem nem tudhatod 100%ig,h igaz a pletyka.

2. Lehet,h igaz. De mi van, ha 1 hónap múlva a férje rájön,h micsoda hülyeséget csinál, és utána élnének a tesóddal boldogan. Te meg jól bekavartál.

3. Ha a tesód jól érzi magát, hagyd békén.

Amúgy is úgy gondolom,h a legnagyobb hülyeség úgy tanácsot adni vkinek, h az nem kéri. Ha majd ő odamegy hozzád, és elmondja,h úgy érzi vmi nem stimmel a házasságában, akkor esetleg elmondhatod.

2014. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Több, mint 3 éve tart a viszony, szóval ez nem olyan "egyszer megbotlottam" dolog.
2014. márc. 8. 17:52
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Mit nem értesz azon, hogy "semmi közöd hozzá"?
2014. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
58%

Nem szabad belenyúlni senkinek az életébe!


Lehet, hogy ő is tudja.


Az ő életük, rájuk tartozik!

2014. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
Az az életcélod hogy utazgatsz, meg bulizgatsz? Nem hiszem hogy a tesód irigykedne.
2014. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Az az érzésem, kissé lenézed a nővéredet, amiért nem úgy él, ahogy te. Neked örömet okozna, ha be tudnád bizonyítani a tesódnak,h ő elcseszte az életét. És majd most meglátja,h te választottad a helyes utat.

Oké, h állítólag 3 éve tart, de a múlt hétvégén tudtad meg! Biztos nem lehetsz benne.

Ha valóban aggódnál a nővéred sorsáért, eszedbe sem jutna,h te szóljál neki. Pont azért, mert írtad,h nem is vagytok jóban.

2014. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Jó, persze, semmi közöm hozzá, csak kicsit zavar, hogy akárhányszor találkozunk, azt hallgatom, hogy mennyire jó a családi élet, milyen jól kijönnek a férjével és hasonlókat.

Utána meg mondja a lánya nekem, hogy az anyja idegbeteg, mindenért ordít és alig várja, hogy elköltözhessen otthonról.

Ráadásul a pasi a válást fontolgatja, a tesómnak meg érettségije van és 4 gyereke (ebből 2 hat éven aluli), nem hiszem, hogy a munkahelyek kapkodnának utána.



# 8/9

Nem ez az életcélom, van karrierem és tudom, hogy a testvérem irigykedik elég rendesen, csak nem vallja be.


# 9/9

Nem nézem le egyáltalán, az ő élete, ha neki ez így jó...

A legbiztosabb forrásból tudom a részleteket is, szóval olyat nem állítanék, amiben nem vagyok 100%-ig biztos.

2014. márc. 8. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!