Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem egy álomvilágban...

A nővérem egy álomvilágban él, a férje megcsalja. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nem túl jó közöttünk a kapcsolat, legutóbb azon veszett össze velem, hogy a lánya azt mondta neki, hogy bár én lennék az anyja.

Tény, hogy vele ellentétben nem ragadtam ott egy kis városba, utazom, szórakozok, élvezem az életet. Ő pedig a családot választotta. Ezzel nem is lenne baj, de szerinte nincs semmi gond, viszont a férje megcsalja.

A múlt hétvégén voltam a szülővárosomban és akkor tudtam meg, ő nem tudja, azt hiszi, tökéletes a házassága.


2014. márc. 8. 17:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
55%

Hallgathatsz az itt kommentelőkre és nem szólsz.


De egy biztos. Ha az én testvérem nem szólna, hogy évek óta csalnak és megaláznak, akkor számomra a testvérem is halott lenne, mivel hozzájárul a folyamatos megalázáshoz és átveréshez.


Nem mindig kéne homokba dugni a fejeteket.

2014. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előzővel. Legalább a testvérek védjék már meg egymást ebben a sz*r világban. Mindenképpen beszélj vele a megcsalásról.
2014. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jóba a kishúgommal, de ha megcsalnák, tuti, hogy elmondanám, vagy célozgatnék rá.

Egy idő után őt is fúrná a kíváncsiság, nyomozna egy kicsit, és rájönne magától is.

Nem kell minden részletet elmondani, csak utalni, célozgatni rá, és egy idő után majd csak felébred a kisördög benne, és rájön, hogy te jót akartál neki.

2014. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

# 15, ennyire ne irigykedj, árt a szépségednek! :)



# 16

Nem, nem én vagyok a szerető, csak jóban vagyok vele nagyon.

Nem akarom tönkretenni a családját, de szerintem ez nem olyan dolog, amit titokban kellene tartani azért, nehogy megbántsam.

Mire lennék én irigy az ő életéből? Hogy sosincs ideje magára? Hogy egész délelőtt a konyhában áll? Hogy nem tud elmenni a barátnőivel, barátaival kikapcsolódni egy estére?



# 17

És mégis hogy tudná megoldani, ha nem is tud a problémáról?


# 20, köszönöm a bókot.

2014. márc. 9. 09:41
 25/32 anonim ***** válasza:

Már azelőtt is jóba voltál a nővel, hogy megtudtad, hogy ő a testvéred szeretője?

Mit mondott, hogyan kezdődött, ki kezdte a viszonyt?És mi a terve a sógoroddal?


Te melyikük pártján állsz tulajdonképpen?Még ha nem is vagytok jóban akkor is a testvéred,őmellé kellene állnod.

2014. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%

Mire lennék én irigy az ő életéből? Hogy sosincs ideje magára? Hogy egész délelőtt a konyhában áll? Hogy nem tud elmenni a barátnőivel, barátaival kikapcsolódni egy estére?


Tudod, van aki ettől érzi jól magát, nem a magányos utazástól és pénzszámolgatástól.

2014. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Mire lennék én irigy az ő életéből? Hogy sosincs ideje magára? Hogy egész délelőtt a konyhában áll? Hogy nem tud elmenni a barátnőivel, barátaival kikapcsolódni egy estére? "


Aha, pont ezekre.

Miből gondolod, hogy ő meg irigyli, hogy neked nincs KIÉRT a konyhában állnod? (mellesleg: főztél te már életedben? a konyhában "állva" azt nehéz)

2014. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

# 25

Előtte is jóban voltunk. A pasi kezdeményezett, még 3 éve, amikor odakerült a jelenlegi munkahelyére a nő. Azt mondja, hogy elfogja hagyni a feleségét, de a nő nem annyira hisz neki, várja, hogy bizonyítson.

Én nem pártolok senkit. Nem hiszem, hogy egyedül a férj hibája, ha egy házasság válságba kerül.


# 26, drágám, hol írtam, hogy magányosan utazgatok? Megtudnád mutatni? :)

Elég furcsa értékrendje lehet annak, aki (már elnézést) igénytelenül érzi jól magát.


# 27

Azért ennyire ne akarjatok a magánéletemmel tisztában lenni. Elárulom, hogy lenne kiért feladnom a karrieremet, de nekem nincs kedvem ahhoz, hogy az életemet a 4 fal között éljem le.

Tudom, hogy irigy. Nem nekem mondta, hanem a nagynénénknek, hogy olyan jó lenne, ha csak 1 napra olyan élete lehetne, mint nekem. Meg még sorolhatnám...

2014. márc. 9. 11:00
 29/32 anonim ***** válasza:
64%

annyira erőltetetten próbálod bizonyítani, hogy neked jó és neki rossz, hogy fáj nézni.


És miért igénytelenség, ha valaki nem úgy akar élni, ahogyan te? Az az érzésem, fáj látni, hogy a megcsalás ellenére ő boldog és bele akarsz rúgni.

2014. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%

Oké, legyen a nővéred egy igénytelen, házassági válságban élő, fél napokat a konyhában ácsorgó szerencsétlen... de mégse ő vergődik itt kétségbeesetten bizonygatva az igazát a neten, hanem te...

Nem, szerintem benned semmi irigylésre méltó nincs.

2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!