Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem egy álomvilágban...

A nővérem egy álomvilágban él, a férje megcsalja. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nem túl jó közöttünk a kapcsolat, legutóbb azon veszett össze velem, hogy a lánya azt mondta neki, hogy bár én lennék az anyja.

Tény, hogy vele ellentétben nem ragadtam ott egy kis városba, utazom, szórakozok, élvezem az életet. Ő pedig a családot választotta. Ezzel nem is lenne baj, de szerinte nincs semmi gond, viszont a férje megcsalja.

A múlt hétvégén voltam a szülővárosomban és akkor tudtam meg, ő nem tudja, azt hiszi, tökéletes a házassága.


2014. márc. 8. 17:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
20%
Milyen karriered van? Takarítassz?
2014. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%

"A nővérem egy álomvilágban él" "azt hiszi, tökéletes a házassága"


"Utána meg mondja a lánya nekem, hogy az anyja idegbeteg, mindenért ordít és alig várja, hogy elköltözhessen otthonról.

Ráadásul a pasi a válást fontolgatja"


Akkor most mi van?! Döntsd már el, mert eléggé ellenkező dolgokat állítasz!

2014. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
47%

ó, várom, mikor írod, hogy te vagy a másik nő...


mennyire utálom az ilyeneket, mint te vagy... különbnek érzed magad, nagyvilági nőt, mint a testvéred, akinek családja van és másképp él, mint te? TE élsz álomvilágban.

2014. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

# 11/13

Igen, főállású takarítónő vagyok, havi 80 ezerből utazgatok a világban, szórakozok és élek ilyen életszínvonalon.

Persze, tuti takarítok...



# 12/13

Hol állítottam ellenkezőt?

Úgy látja, hogy minden oké otthon, tökéletes család,stb. Viszont a lánya szerint ez egyáltalán nem így van. Ami a tesómnál "kis vita" az egyenlő azzal, hogy kiabál és csapkod.


# 13/13

Nem én vagyok a másik nő, csak elég jól ismerem az illetőt és beszélgettünk.

Nyugi drágám, már hozzászoktam, hogy néhányan utálnak, csak tudok majd aludni ettől.

2014. márc. 8. 18:21
 15/32 anonim ***** válasza:
36%
Kivel utazgatsz? Egyedül? Nagy dolog.
2014. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%

"A legbiztosabb forrásból tudom" = te vagy a szerető, akivel a férje csalja?

Kizárásos alapon, mivel a férj nem lehetsz... Ugyanis ennél biztosabb forrás nincs.


Amúgy ha tényleg élveznéd az életed, mint állítod, nem szorulnál rá arra, hogy a nővéred családját tönkretedd. Nem a nővéred az irigy ebben a szituban, úgy tűnik, inkább te vagy az...

2014. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
Már meg ne haragudj,de a nővéred magánéletéhez abszolút semmi közöd,másrészt ha tényleg annyira sikeres meg boldog vagy,akkor inkább tényleg a saját portád előtt sepregess!Menj,élvezd a kis életedet,utazgass,építsd a karrieredet,a testvéredet meg hagyd békén.Majd ő megoldja a problémáit.
2014. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem biztos, hogy nem tudja. Talán pont azért van otthon annyi balhé, mert sejti vagy tudja, de nem mer vagy nem akar lépni.


Mielőtt eldöntenéd, hogyan mondod meg, gondold át azt is, miért akarod megmondani. Nem mindegy, segíteni akarsz, vagy segítségnek álcázva kavarni. Ha utóbbi, akkor inkább maradj ki belőle. Ha az előbbi, akkor meg legyen bizonyítékod.

2014. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
43%
(Ha az én testvérem tudná, hogy megcsalnak, és nem szólna, mert úgy gondolja, semmi köze az életemnek, azt kifejezetten rossz néven venném. Kire számítson akkor az ember?)
2014. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
57%

#19 Egy normális, jószándékú testvértől én is elvárnám.

De a kérdező egy gonosz kígyó.

2014. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!