Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám mindig lepisálja a...

A bátyám mindig lepisálja a WC ülőkét. Mit tegyek? Hiába beszélek neki, elengedi a füle mellett

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 23:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

10-es visz mindent..


De előbb csak "megfenyegetném" vele


Anyukád apukád hogy reagalja le?

Amúgy nekik kellett olna megtanitaniuk..

Én emlékszem hogy anno gyerekkorunkban tesómat hogy hívta be apu, és mondta neki,hogy ezt nem így, gy érezné magát ha ő lépne be erre,a c nem magától varázsolódik tisztává..

És megvarta míg feltakarított mindent.

Ugyanez volt mindkettőnk részéről a wc kefe használattal..

Ez általános iskola alsőtagozatig okozhatott esetleg gondot

2014. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? 3? Más baj is van vele gondolom...a beszéd itt már nem segít, csak a szülők, vagy a megszégyenítés, ha más is ott van, hogy takarítson el maga után, mert te így nem mész be, undorító.
2014. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

olyan gondom szokott még lenni vele, hogy pl. Ha bent eszik, nem takarít ki maga után, meg egyébbként se takarí22 el maga után.

az, hogy hány éves, az tabu :) de én úgy gondolom, hogy 12 éves felett már senkinek se törik le a keze, ha rendet rak maga után. :)

2014. márc. 21. 12:12
 14/34 A kérdező kommentje:
*takarít el
2014. márc. 21. 12:13
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam kívül mindenki csak azt írta le, hogyan kell megszadizni a fiút emiatt, de megoldást egyik sem adott. Én viszont igen. Mégis mindenki 100 %-os, én meg le vagyok pontozva. Miért?
2014. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy melyik volt a te válaszod, de én mindenkinek zöld pacsit adtam, ezek szerint neked is :)
2014. márc. 22. 08:36
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a piszoár építős..

Azert elképzelem hova építsek a lakásban másik pisildét, csak azért mert a a fiam igénytelen...örülök hogy az az egy wc elfér a fürdőben:)

2014. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
56%
Pisálj bele az ágyába! Úgy biztosan meg fogja tapasztalni, milyen jó érzés hugyban ülni....
2014. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok lány, de amikor egy ilyesféle kollégával laktam egy albérletben, közöltem vele, hogy ha még egyszer körbe pisálja a wc-t akkor fogom egy tiszta ruháját a szekrényből amikor nincs ott, feltörlöm vele visszarakom a helyére, aztán majd akkor szólok amikor látom, hogy rajta van. Amikor pedig kuplerájt hagyott a konyhában akkor a koszos edényeket, illetve étel maradékot egyszerűen beöntöttem az ágyába és betakartam a paplannal. Elég hamar megtanult mosogatni. :)
2014. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. márc. 24. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!