Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen az ha az embernek...

Milyen az ha az embernek testvére/testvérei van/vannak? Jól kijöttök?

Figyelt kérdés
Én egyke vagyok de néha úgy szerettem volna egy tesót. Barátnőimnek mindegyiknek van testvére ők azt mondják örüljek, hogy nincs. 22/L
2014. ápr. 21. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig üresnek érezném az életem a húgom nélkül. Igaz, mi felnőttek vagyunk, én 33, ő 31, de mindennap beszélünk telefonon, és sokat segítjük egymást. Tegnap este tízig nála voltam, mert egy összejövetelre készült, és segítettem megcsinálni a pogácsákat és a süteményeket.

Szeretem a húgom.

2014. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
32%
Ha csjszi lenne és hugi a cuccaid közt turkálna, viszont irtó ari lenne és a hajával is babrálhatnál! :-)
2014. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
32%
* csajszi
2014. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem van egy vérszerinti 15éves húgom, és 2féltesóm, akik ikrek, egy fiú és egy lány, 7évesek.

Néha vannak viták nagyobbik húgommal, de ezek is csak akkor, amikor mind kettőnknek rossz napjai vannak. Kisebbik húgom mindent elmond nekem, öcsém inkább a barátom nyakán lóg, de vele is jól kijövök. Imádom őket, bele sem akarok gondolni mi lenne velem nélkülük.:) 19/L

2014. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 viky27 ***** válasza:
70%
Nekem is van tesom.De ha nem lennének akkor biztos lenne olyan barátnőm vagy barátom mintha az lenne.. :-D
2014. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
70%
Kettő bátyám van, néha azt kívánom, bár egyke lennék, de ezeket persze nem gondolom komolyan. Izgi velük az élet, kis idióták, szóval örülök, hogy vannak. :D 16/L
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Én lennék az első negatív szemléletű.

Kicsi koromban a szüleim mindig "versenyeztettek" minket a bátyámmal(csak egyikünk kapott meg valamit és azt az orrunk alá dörgölték), így eléggé rossz viszonyunk volt ( + egy kicsi szobába voltunk ketten, így a magánéletnek is lőttek). Utáltuk egymást.

Aztán elköltöztem és most amikor találkozunk úgy viselkedünk mint a távoli ismerősök (kedvesek vagyunk egymással, tiszteletet tanúsítunk egymás iránt).

Én ennek örülök, mert tényleg nagyon durván gyilkoltuk egymást :)

21/L

2014. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vagyunk tesók és ha nem lenne a hugom nagyon nagyon rossz lenne.. amikor kisgyerekek voltunk sokat vitáztunk civakodtunk de nagyon szerettük egymást most meg aztááán.. imádom őt és ő is engem és ha bármi baja lenne megörülnék.A testvéri szeretet semmihez sem fogható :) És ha majd nekem is lesz 1 gyerekem tuti h lesz tesója :)
2014. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
semmihez sem hasonliható azt akartam irni :)
2014. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Kur*ajó, mindig szivatjuk egymást. :D De leginkább akkor jó, amikor segítség kell, csak szólok, hogy öcsi, vagy szól hogy báttya, és megyünk segíteni egymásnak. 18/F, ő 16/F
2014. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!