Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom az öcsém barátnőjét,...

Utálom az öcsém barátnőjét, szerintem nem illenek össze, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Mindketten nagyon indulatosak, úgy össze tudnak veszni, hogy ordítoznak egymással, szerintem már ez sem normális. A csaj egy lusta disznó, nem csinál szinte semmit, suilba jár, évek óta öcsém tartja el, és még öcsémet ugráltatja, ha hazaér. Hogy mondjam el öcsémnek (szereti nagyon), hogy nem lesz belőle jó családanya, még hasonló sem!! ?

2014. máj. 14. 11:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
12.11-es 7 évesek leszünk párommal idén. Magadból indulsz ki?
2014. máj. 14. 12:12
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik normálisan, kerek mondatokkal,nem bunkó stílusban ,értelmesen közölték, velem, hogy hülyeség ilyesmibe beleszólni, és egyáltalán ilyeneken gondolkodni!

A többiek meg kár hogy írtak, mert csak felidegesített, hogy milyen emberek vannak.

2014. máj. 14. 12:36
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
7 éve vagytok együtt a pároddal, 24 felett vagy, de még eszébe nem jutott elvenni téged. Vajon miért? Lehet, hogy te se vagy olyan tökéletes? Nálunk is van, hogy áll 2 napig a mosotlan és akkor mi van? Amúgy van neked foglamad róla, hogy milyen egy komoly egyetemen a vizsgaidőszak pl? Hogy enni meg pisilni sincs időd... Látom nem nagyon...
2014. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mondta valaki, hogy egyetemre jár? 18 évesen lerakott egy szakmunkást, utána 2 év alatt érettségit, most 2 éves valami technikumot. Ne ítélkezz, hanem kérdezz, és abból a kevés infóbol meg ne szűrd le, hogy milyen a kapcsolatom!! És nem ez volt a kérdés!!!!!!! Inkább ne írj!!
2014. máj. 14. 14:08
 15/22 anonim ***** válasza:
71%

ez fura, a mi kapcsolatunk is hasonló :) óriási és nem halk balhékat le tudunk vágni, de szeretjük egymást, sőt, az ilyenek után talán mégjobban :D én (a lány) a te megítélésed szerint lusta disznó vagyok, van, hogy akár 3-4 napig nem mosogatok, képzeld! megjegyzem, az öcséd is lusta disznó ezek szerint, mert ő sem mosogat? és suliból hazaérve igen, fáradt az ember. oké, hogy az nem munka, de (pl én esetemben) napi 8 óra folyamatos koncentrálás és jegyzetelés után igenis agyilag ki lehet égni. a mi kapcsolatunk annyiban különbözik, hogy nem tart el a barátom. van, hogy neki van pénze, van, hogy nekem.

mindezek ellenére szeretjük egymást, fantasztikus család leszünk, és a koszos tányér sem fog minket éjszakánként meggyilkolni. más az értékrendetek. ne szólj bele az életükbe.

2014. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%

Pedig nagyon is a tekapcsolatodrol szol a dolog. Pontosabban arrol, h erted nem tesz meg annyit a baratod, mint a az tesód az élettársáért

Irigy nösteny vagy es tutti h a te kapcsolatod teljesen csöd

2014. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen, tuti? Te nem vagy normális! :-D
2014. máj. 14. 14:33
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Persze, mindenki hülye, trehány disznó, ingyenélő, csak te vagy, tökéletes, fantasztikus és csodálatos:) Örülj neki...
2014. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
77%
készítsd ki a csajt az én nővérem is ezt tette a csajommal. aztán rájöttem, hogy jól tette
2014. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az kikészítő típus, és attól, hogy nálatok jól sült el, nem biztos, hogy itt is bejönne. De amúgy azt hogy csinálta? Állandóan szívatta, míg el nem hagyott téged, vagy mi?
2014. máj. 14. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!