Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, akinek 10-20...

Van itt olyan, akinek 10-20 évvel fiatalabb/idősebb testvére van?

Figyelt kérdés

Hogy jöttök ki egymással? Milyen volt mikor megszületett a kistestvér (az idősebbektől kérdezem)? Hány éves voltál? Hány éves vagy most? Nemed? Van másik testvéretek? Kora, neme? Milyen hátrányai és előnyei vannak az ilyen nagy korkülönbségnek?

Lesz egy kistestvérem, 16 éves leszek, mire megszületik. Őszintén egy kicsit félek. Persze egy kisgyereket bárki elvezetget, de 32 évesen hogy fogok szót érteni egy 16 éves kamasszal? Persze lehetséges, de mint testvérek... nem tudom elképzelni a helyzetet.



2014. jún. 6. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem több ilyen bátyám is van, én most vagyok 12, ők pedig 21, 23, 25 évesek. Nagyon szeretjük egymást, imádom őket, mindig is jó kapcsolatom volt velük, pedig féltestvérek vagyunk. 6 éves lehettem talán, mikor a legidősebb egyetemre ment. Nagyon megviselt. 9-10 voltam, mikor a középső testvérem is elment egyetemre. Egyiküket sem láttam. Szörnyű volt, sőt, még most is az. Legfiatalabb bátyámnak az előző volt az első éve szintén az egyetemen. Sajnálom a sok szóismétlést. A lényeg, hogy mindig, mikor elmennek érzem, hogy mélységesen hiányozni fognak. Mindrzek ellenére imádjuk egymást. Ha nem is egyezik mindig az ízlésünk, nagyon hasonló, és mindig tudunk együtt hülyeségeket csinálni... Imádom őket. :) Náluk jobb testvéreim sosem lehetnének. :) Pedig elég nagy a korkülönbség. Számunkra ez nem baj.


12/L három fiútesóval :)

2014. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és van egy 36, illetve egy 29 éves nővérem.
2014. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én 16 leszek, bátyám 35.

19.éves volt mikor én megszülettem. Igaz csak féltestvérek vagyunk, de nagyon jól kijövünk.

Kezdetekben a bátyámban volt féltékenység, de ez későbbiekben nem okozott gondot.

Ha van időnk közös programokat is csinálunk, emellett a bátyám 2.gyermekes családapa :)

2018. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!