Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egy kétszer még megesik, de ő folyamatosan kerüli a sulit. A hugomról van szó egyébként,18 éves. Egyszer már kiderült, azóta megigérte a szüleinknek, hogy nem fordul elő többször, de visszahallottam egy megbízható embertől, hogy megint másik városban látta... Én 25 éves vagyok, de rám nem hallgat, nem vagyok árulkodós, de felkellene világosítanom a szülőket? Amúgy másik, hogy szentül hisznek neki, hiába az előzmények...Bajt sem akarok, hogy engem megutáljon, őt meg leszidják...Ilyenkor mi a teendő?

2014. jún. 10. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer suliidőben kellene tetten érned a lógásában. Akkor lehetne azt mondani,hogy megmondja Ő vagy megmondod te a szülőknek. Az se baj,ha videófelvételt készítesz a találkozásról,mert ha tényleg mindent elhisznek neki,akkor jobb a bizonyíték. Dátum,időt felveszi a telefon,h mikor készült a video.
2014. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hmm-hmm. Mi lenne, ha szépen elmondanád neki, hogy ez elég gáz és saját magával cseszik ki. És most az egyszer, mert jó fej vagy ugye és nem akarod bemártani, nem mondod el, de ha még egyszer előfordul első dolgod lesz elmondani a szülőknek! Te szóltál.
2014. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!