Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most lesz a húgom 8 éves és egyszerűen botrány vele élni.

Soha nem azt csinálja,amit anyám mond,értetlen,lusta,apámmal ordibál......mindenért hisztizik,úgy nem tudunk bemenni az Árkádba,h a drága Nórika ne kapjon vmit,anyám mondja neki,h nem....erre ez a szerencsétlen bőg,aztán meg anyám megveszi és minden happy lesz,ha itthon vagyok vele egyedül nem fogad szót pl.most megkértem,h öltözzön fel,mert nincs annyira meleg bent a házba,de azt mondta,h nem,semmi nincsen rajta,csak takaróval takarózik.....most a héten hozom haza a suliból,elköszöntem a osztályfőnökétől és mondtam húgomnak,h álljon meg,de ő nem állt meg...futottam utána,mert majdnem elütötte egy autó és momdom neki,h süket vagy,el is üthettek volna...erre ő majd megállok,ha akarok...

Harsány hangja van,egész nap ordibál,flegma....napi szinten,ha 5ször nem bőg,akk egyszer se....szoktam vele játszani,olvasni,mindent...most mit csináljak vele.....?

Anyámnak mindig azt mondom,ha már engem sikerült megnevelni,akk ezt a hisztis libát is nevelje meg.....

És ő mindig azt mondja,h még kicsi és én túl felnőttesen viselkedek vele....ja és ő ott üthet ahol akar...én meg nem pofozhatom fel,mert ő még kicsi,anyám helyett meg szeretném nevelni,de hogyan mit csináljak vele?

Lehet,h kicsit hosszú lett,bocsi......köszi a válaszokat!



2014. jún. 16. 10:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Kihagytam,h én is lány vagyok....
2014. jún. 16. 10:13
 2/15 anonim ***** válasza:
S te hány éves vagy? :)
2014. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hááát te sok mindent nem tudsz csinálni, ha anyukád mindent megenged a húgodnak :(

Anyukádat kellene felvilágosítani, hogy egy elviselhetetlen emberkét nevel és felnőtt korára jól kifog cseszni vele ...

2014. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Iktasd ki az életedből egyelőre.

Mondd meg anyádnak, hogy amig nem neveli meg, addig te nem vagy hajlandó vigyázni rá, és foglalkozni vele. (Elvégre nem neked szülte, hanem magának.)


Az otthoni ordibálást meg megszüntetheted azzal, hogy fejhallgatóval jó zenéket hallgatsz.

2014. jún. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi.....sztem a korom mimdegy.....

#4 most is zenét hallgatok,és egyedül vagyunk itthon,de még mindig nincs rajta ruha....

Meg hát anyámnak azért mégsem mondom azt,h vigyázzon rá ő...most is dolgozik:D

2014. jún. 16. 10:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az anyja. Nem neked kell nevelni. Nem fogod tudni úgysem normális útra téríteni. Az én hugom 22 éves, de hála anyámnak, agyilag kb ezen a szinten van, mint a te testvéred. Én a helyedben hanyagolnám, max bármit is csak egyszer mondanék el neki. Ha makacskodik, és csakazértsem azt csinálja, hagyd ne foglalkozz vele. Te idegileg hamarabb ki fogsz készülni, minthogy ő egy picit is változtasson. Ez egyedül az anyád műve. Nevelni meg végképp ne akard, mert ha anyád az érzékenyebb tipus, ezt nem kis sértésnek fogja venni, és akár rossz irányba is változhat vele a kapcsolatod. Tapasztalat.
2014. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó köszi,most már félórája nem sírt....

De azért nem hagyom majd,h "elütesse" magát ez az idióta,mert azért mégis a tesóm...meg am is,ha ki mer menni az útra máskor pofán fogom vágni,ha nem képes megállni:D

2014. jún. 16. 11:46
 8/15 anonim ***** válasza:
egy jó fülhallgató csodákra képes
2014. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én simán lekevertem volna neki egy nagy pofont és mivel utána nem lett volna hajlandó haza menni ezért haza húztam volna.
2014. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most a nagy gumilabdáját pattogtatja a házba....csak verjen le vmit és neki megyek.....már szóltam,h fejezze be,de nem ért semmit:D
2014. jún. 16. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!