Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is akkora bűnt...

Szerintetek is akkora bűnt követtem el? Anya egész este üvöltött velem, és eltiltotta tőlem a húgomat!

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 8 éves a húgom,anyáék augusztusban lesznek szabin,és ezért most ezen a héten én vigyázok a húgomra. Bejárós táborban van,és este 6-ra mentem érte,és amikor jöttünk haza zenét hallgattam,de akkor ért haza anya,amikor mi,és amikor meglátta a fülhallgatót a fülembe elkezdett tajtékozni... hogy én milyen felelőtlen vagyok. Egyébként nem végig hallgattam zenét hanem beszélgettem egy kicsit a húgommal elvittem fagyizni és utána. Most ez tényleg akkora bűn? Nem tudom,hogy a húgomat zavarja-e de szerintem nem.
2014. júl. 21. 21:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van egy 8 éves öcsém.Nem tudom miért,de ha el kell mennem érte az iskolába,vagy akárhova érte/vele, nem tudnék zenét hallgatni.Pedig éjjel-nappal zenét hallgatok,de van annyi eszem,hogy ne zenét hallgassak,mert egy 8 éves gyerek kiszámíthatatlan,meg a forgalom is,stb.

Amikor egyedül vagyok,akkor is csak az egyik fülemben van benne,mert bármi történhet.

Anyukádnak nem kellett volna ennyire kiborulnia,de igazándiból jogos volt,mert rengeteg baleset történik ilyenek miatt.

Egyébként is nagy bunkóság valaki társaságában(legyen az akár 8 éves) zenét hallgatni.

Ajánlom,hogy legyen egy kicsivel több eszed.

16/L

2014. aug. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
51%
hallod én 11 éves lány vagyok és 3 éves gyerekkel voltam otthon áthivtam a szobámba és leüktem gépezni és közbe néha hátra fordultam
2014. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!