Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg szemét vagyok?

Tényleg szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Nővérem nem nálunk lakik, már van férje meg egy 2 éves kisfiúk is és most is épp nálunk vannak és mindig az én szobámban altatja el az unokaöcsémet. Ez még önmagában nekem nem is lenne baj, viszont nővérem a saját szobámban veszekszik velem olyanokon, hogy ne verjem már ilyen hangosan a billentyűzetet, mert a kicsi felébred. Jól van, próbálok lassabbn írni, hogy ne halatszódjon annyira, erre megint rámförmed, hogy -Te süket vagy vagy csak simán hülye?? Most mondtam, hogy ne verd azt a szaros billentyűzetet, mert Ákoska fel fog kelni!

Nem hiszem, hogy pont erre kelne fel, mert próbálok minél halkabban írni...De mégis én vagyok lecseszve, meg már a hátam mögött az előbb el is lettem hordva mindenféle köcsög szemétnek, hogy nem bírom felfogni, hogy fel fog kelni, meg azóta egyszer be is rontott a szobámba azza, hogy olyan hangosan írok, hogy még a szomszéd szobábanis hallatszik...basszus még jó, hogy hallatszik,mikor egyrészt vékonyak a falak, másrészt még direkt hallgatózik is -.- Meg amúgy nincs rászorulva arra, hogy pont itt altassa, másik nővéremnek is ott van a szobája, csak ott nincs tv és nem tudná nézni, miközben altatja a gyereket :3 Szóval rohadtul nem nekem kéne beszólogatni szerintem..

Úgyhogy érdekelne más véleménye is, szerintetek én vagyok szemét??


2014. júl. 23. 16:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja meg amikor az unokaöcsém felkel, egyből megkapom, hogy biztos miattam kelt fel...arra nem is gondol, hogy talán azért kelt fel, mert kipihente magát, vagy rosszat álmodott, vagy valami, nem, biztosan az én hibám. Meg most mit vár, a saját szobámból akar elzavarni??
2014. júl. 23. 16:10
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nemes egyszerűséggel a nővéred vagy hülye, vagy bunkó.

(Már bocs.)

2014. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Kisgyerekes édesanya vagyok, de szerintem egyáltalán nincs gond veled.


Egyébként mondhatod azt neki, amit itt kb leírtál:

- a saját szobád mellett ott a másik is, ha valami nem felel meg neki

- tévé zajosabb, mint a billentyűzet, (egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy a kicsinek jót tesz, ha tévére meg szappanoperákra alszik el- nem teljesen pihentető az egy felnőttnek sem)

- a gyerekek ingerküszöbe jóval magasabb, mint a felnőtteké és a monoton zajok, fehér zajok (nem tévé meg ilyenek!) még inkább segíthetik is az elalvásban, az alvó gyerek pedig általában a hirtelenebb zajokra ébred fel, a billentyűzet kopogása nem ez

-neked is jogod van a magánélethez, sőt még a normális tiszteletteljes kéréshez is ordibálás helyett

2014. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Miert nem beszelsz anyukaddal errol?
2014. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
A billentyűzet verése tényleg nagyon hangos tud lenni. Viszont ha a nővérednek van lehetősége máshol altatni a kicsit, akkor tegye meg és ne téged csesztessen.
2014. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Anya még nincs itthon, de szerintem úgy is neki adna igazat, a két nővéremet jobban szeretik,mint engem :/
2014. júl. 23. 16:16
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
a nővéred egy idióta
2014. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
amikor beszél, mond neki, hogy lehet másik szobába menni
2014. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
beszól*
2014. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
A nővéred a hibás, nem te! Az a te szobád, ő pedig örüljön annak, hogy megengedted neki, hogy ott altassa a babát. A billentyűzet nem olyan hangos, főleg ha odafigyelsz - akkor szinte hangtalanul lehet írni. A TV zavaróbb az állandó villogástól, meg a hangtól. Mondd meg a nővérednek, hogy nem muszáj TV-zés közben altatni a gyereket, sőt az abszolút nem ajánlott, mert altatáskor a gyerekre kell figyelni maximálisan. Ezek szerint a nővéred nem jó anya, és csak egy bűnbakot keresett, akin le tudta vezetni a stresszt. Ha valaki a kistesójával így bánik, az nem alkalmas anyának. Mellesleg anyukád se lehet valami túl jó anya, ha különbséget tesz szeretet szerint a gyerekei között. Egy anyának az összes gyerekét egyformán kellene szeretnie, különben az illető nem való szülőnek (ez az apáknál is így van!).
2014. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!