Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg szemét vagyok?

Tényleg szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Nővérem nem nálunk lakik, már van férje meg egy 2 éves kisfiúk is és most is épp nálunk vannak és mindig az én szobámban altatja el az unokaöcsémet. Ez még önmagában nekem nem is lenne baj, viszont nővérem a saját szobámban veszekszik velem olyanokon, hogy ne verjem már ilyen hangosan a billentyűzetet, mert a kicsi felébred. Jól van, próbálok lassabbn írni, hogy ne halatszódjon annyira, erre megint rámförmed, hogy -Te süket vagy vagy csak simán hülye?? Most mondtam, hogy ne verd azt a szaros billentyűzetet, mert Ákoska fel fog kelni!

Nem hiszem, hogy pont erre kelne fel, mert próbálok minél halkabban írni...De mégis én vagyok lecseszve, meg már a hátam mögött az előbb el is lettem hordva mindenféle köcsög szemétnek, hogy nem bírom felfogni, hogy fel fog kelni, meg azóta egyszer be is rontott a szobámba azza, hogy olyan hangosan írok, hogy még a szomszéd szobábanis hallatszik...basszus még jó, hogy hallatszik,mikor egyrészt vékonyak a falak, másrészt még direkt hallgatózik is -.- Meg amúgy nincs rászorulva arra, hogy pont itt altassa, másik nővéremnek is ott van a szobája, csak ott nincs tv és nem tudná nézni, miközben altatja a gyereket :3 Szóval rohadtul nem nekem kéne beszólogatni szerintem..

Úgyhogy érdekelne más véleménye is, szerintetek én vagyok szemét??


2014. júl. 23. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%

Nehogy a gyerek a billyentyűzet hangja miatt ne tudjon elaludni!


De ha hisztizik a nővéred a "hangzavar" miatt, akkor mondd meg neki, hogy altassa a gyerekét a temetőben, aztán hozza vissza, ha már felébredt!

2014. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

writergirl igazad van, bár valamennyire anyát is meg tudom érteni, mert engem nem terverztek..

2014. júl. 23. 17:07
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Attól, hogy nem terveztek, még a szüleid, tehát ugyanúgy jogod van a szeretetükre, mint a nővéreidnek. Ha esetleg veszekednétek, és azt vágná a fejedhez, hogy te potya gyerek vagy, nyugodtan visszavághatsz azzal, hogy van óvszer és tabletta is!:)

Kitartást! Anyukád rá fog jönni egy idő után, hogy hibát követ el azzal, ha folyton ellened van. És a nővéred is rá fog erre jönni. Addig pedig ignoráld őket!:)

2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Én is anyuka vagyok, és azt mondom nem vagy szemét, amit a nővéred a fejébe vett, egy butaság. Kizárt, hogy az unokaöcsköst ez zavarja, ugyanezt a tévé villódzó képernyőjéről nem mondanám el.
2014. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 23. 21:14
 16/16 anonim válasza:
69%

Az a TE szobád! Nincs joga ezt tenni! Miért pont a te szobádba rakja ott a többi?! Ne hogy már még te menj ki hogyha ő méltóztatik hozzátok menni! Neked nincs semmi hibád csak önbizalom hiányod van egy kicsi.ÁLLJ A SARKADRA! Nem tudom hány éves vagy és a nővére de ebben szülői segítség kell,ha nem hallgat meg (VÉGSŐ ESETBEN) cuccolj be a szobádba (kaja pia) és zárkózz be ha muszáj ki menned akkor is zárd be

tudom kicsit gyerekes de ha nem tudsz mit tenni

SOK SIKERT!

2014. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!