Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mi is felelősek vagyunk a kialakult helyzetben, nem kell a fejmosás.

A férjemmel 5 éve élünk együtt. Nekem van egy 18 éves lányom és egy 15 éves fiam, neki 2 fia, ők 19 és 17 évesek.


A lányom terhes lett, most 4 hónapos a baba.


A többiek azóta nagyon ellenségesek vele, minden nap megy a balhé.


Mit tegyünk?


2014. júl. 26. 14:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
78%

14:50-es!

A valaszolok nem azon vannak meglepodve, hogy a kamaszlany megtartotta a gyereket, hanem azon, hogy nem kapott szexualis tanitast, nem vedekezett, hogy esetleg ne haza hozza a babat. Az egesz csaladielet felborult az o hulyesege vegett.

2014. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
78%

9-es próbáld ki h milyen a kakás pelenkákat kerülgetni meg a hányást takarítani.


A 0-24-es sírásról nem is beszélve. Gondold már el ha elmennek majd egyetemre milyen "csodás" lesz majd a vizsgaidőszakra egy visítozó gyereket hallgatva készülni.

Meg közben így írni a beadandókat.


Ja és ha bemegy az egyik szobájába és tönkre vág v mit az persze vágjon hozzá jó képet. Hát sose tapasztald meg az érzést.


Ez nem jutott eszedbe mi !

2014. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
26%

ma 14:52

Viszont megtörtént. Akkor most az a megoldás, hogy szívják a vérét? Család az ilyen?

Ha veszekszenek naponta , akkor vissza lehet csinálni a megtörténteket? Vagy éppen az elűzése a cél?

2014. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
15%
Látom itt kb mindenki önző és mindenkiben az a tudat van, hogy egy baba csak szarik meg bőg egész nap, meg mindent tönkre tesz stb... Nem mondom, hogy könnyű lehet, mert biztos nem az! Valahogy biztos meg lehet oldani, az lenne a legegészségesebb, ha a lány a babával és az apukával külön életet tudna élni. De ugye erről semmit nem tudunk, hogy mi van az apukával stb. Ha van rá lehetőség, menjenek koleszba a fiúk, hátha úgy nagyobb lesz a nyugalom.
2014. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
Hol a baba apja?? Minek tartotta meg? Ti elfogjátok tudni tartani? Dolgozik vagy tanul? Le kéne ülni beszélgetni mind a heten. Megkérdezni a többi gyereket hogy őket miért zavarja. Nem tudtok majd nekik egy kis külön lakrészt leválasztani?
2014. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

A baba ellátásába természetesen nem kell besegíteniük, azt nagyrészt a lányom és a párja csinálja, mi a férjemmel néha besegítünk.


Főleg a babasírás zavarja őket.

2014. júl. 26. 15:05
 17/43 anonim ***** válasza:
78%

15:01

Ja, ki kell paterolni a gyerekeket mert a kislany hazahozott egy babat!

2014. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
14%
nem.. majd a babát kell eltüntetni, mert sírni merészel..
2014. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudnak összeköltözni a párjával?
2014. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
78%
Én is csak azt ajánlom, hogy költözzön a lány, különben felejtős a családi béke. Én abszolút megértem a fiúk kiakadását, ha a nővéreim közül bárki mostanában gyereket vállalna, én is ki lennék akadva. Így sem jutott már pénz az én egyetemi oktatásomra, lehet önző vagyok, de így elég nehéz, hogy három gyerekből csak én nem tanulhatok ott, ahol szeretnék. Ha érkezne egy csecsemő, még ennyi sem jutna rám. Most kezdtem el függetlenedni, bulizhatok szabályok nélkül, utazhatok szabályok nélkül, dolgozhatok itt-ott kedvemre, élhetek társasági életet, ha csecsemő érkezne, elkerülhetetlen lenne, hogy besegítsek körülötte, amihez viszont az égvilágon semmi kedvem. Szerintem is önző a lány, igen, tekintettel van a babára, a vele élő személyekre meg nem. Hál' Isten a nővéreim ezt belátják, eszükben sincs gyereket vállalni, amíg nem kezdenek saját életet a párjukkal, szerintem ha a lányod egy kicsit is értelmes, ezt belátta volna. Költöztesd ki, én teljesen megértem a fiúkat, végre nagykorúak, eljött a "haverok-buli-fanta" ideje, jahhh. nem... pesztrálni kell a nap 24 órájában a csecsemőt.
2014. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!