Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mi is felelősek vagyunk a kialakult helyzetben, nem kell a fejmosás.

A férjemmel 5 éve élünk együtt. Nekem van egy 18 éves lányom és egy 15 éves fiam, neki 2 fia, ők 19 és 17 évesek.


A lányom terhes lett, most 4 hónapos a baba.


A többiek azóta nagyon ellenségesek vele, minden nap megy a balhé.


Mit tegyünk?


2014. júl. 26. 14:14
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem kell pesztrálniuk. Egyszer sem kértük meg őket erre, a későbbiekben sem fogjuk megtenni.


A fiúnak még 1 éve van a diplomáig, abban az évben a lányom is leérettségizik. Utána valószínűleg el tudnak költözni.


Anyagilag nem megterhelő a dolog. A fiú dolgozik, az ő szülei és a lányom apja is beszállnak a költségekbe.

2014. júl. 26. 15:20
 22/43 anonim ***** válasza:
22%
15:12 "Költöztesd ki"... ??? te hol élsz? Te majd kidobos az utcára a lányodat ha szülni merészel? Te aztán egy igazán önző kis féreg vagy.
2014. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
24%
*kidobod
2014. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%
Képzeld, ez az a korosztály, ahol büntetlenül önző lehet az ember. Függetlenedik, de még nincs saját családja, és jogosan érezném úgy a fiúk helyében, hogy ezt az időt elvették tőlem. Nem fogom kidobni a saját lányomat, ha terhes lesz, de nekem még bőven van 10-15 évem ezen gondolkodni, hiszen nem vagyok szülő még szerencsére. Talán 19 évesen tudom mi kell egy 19 évesnek nem gondolod? És nem a hajnalokban felüvöltő gyerek az biztos.
2014. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
11%
látszik te is még nagyon gyerek vagy, majd rájössz :)
2014. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, írtam, hogy ugyanaz a korosztály, ezért tudom megérteni a fiúkat, és talán ezért nem kéne elváni tőlük se mást.
2014. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
83%
Mit tegyetek? Diploma, érettségi után mindenki szétrepül. Lány a gyerekkel, meg a párjával, a többiek máshová. Addig mehetnének a fiúk koliba. Vagy, ha azt írtad, hogy van pénzetek, akkor mi is akadályoz abban, hogy a lány a párjával, meg a gyerekkel elköltözzön albérletbe? Üljetek le a fiúkkal beszélgetni, bár én is megértem őket valamilyen szinten, aztán örülj, ha nem vette el a kedvüket a gyerek örökre a családalapítástól.
2014. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Az nem megoldás, hogy bárkit elküldünk itthonról.


Megpróbálom újra leültetni őket, hátha sikerül megbeszélni a dolgot.

2014. júl. 26. 15:48
 29/43 anonim ***** válasza:
35%
Hát pedig pont az lenne megoldás. Szép lesz államvizsgára úgy tanulni, hogy a szémszéd szobában üvölt a gyerek. Ezen a csaladi kupaktanacson szavaztasd meg a koltozést, vagy a fiúknak ajánld a kolit.
2014. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Az, hogy utcára rakjuk bármelyik gyereket, nem megoldás.


Mire bárki államvizsgázni fog, már nem fognak itt élni. Ha mégis, már nem lesz baba a gyerek, több év alatt ugyanis megnőnek.

2014. júl. 26. 16:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!