Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám kibékíteni a...

Hogyan tudnám kibékíteni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mi is felelősek vagyunk a kialakult helyzetben, nem kell a fejmosás.

A férjemmel 5 éve élünk együtt. Nekem van egy 18 éves lányom és egy 15 éves fiam, neki 2 fia, ők 19 és 17 évesek.


A lányom terhes lett, most 4 hónapos a baba.


A többiek azóta nagyon ellenségesek vele, minden nap megy a balhé.


Mit tegyünk?


2014. júl. 26. 14:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy rakd utcára, hanem hogy keress albérletet. Az miért baj? én kérek bocsánatot, ha nektek derogál, de tudod a lakosság egy része ilyen helyen él. Mellesleg többen is ezt látjuk megoldásnak, ha viszont ennyire a lányodnak kedvezel a fiúk kárára, akkor lehet ez is gond, viszont akkor sosem lesz megoldás a problémátokra.
2014. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem aki elég érett ahhoz, hogy gyereket szüljön, az tegye önállóan.


A gyerekek, tök mindegy, hogy 17-19 évesek, nem tudtak felnőni, leszakadni a saját ütemükben. Én még 20-on egynéhány évesen is gyereknek éreztem magam. Így most rá lettek kényszerítve, hogy felnőttek legyenek, vagy aként viselkedjenek

2014. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Egy albérlet nem olcsó, annyira azért nem állunk jól.

A rezsi így csak minimálisan több, a gyerekcuccokra könnyű összedobni ennyien a pénzt.

De egy albérlet + az ottani rezsi + a gyereknek a dolgai az már sok lenne.

2014. júl. 26. 16:52
 34/43 anonim ***** válasza:
78%
Még a srác is a nyakatokra költözött, jól veszem le? Hát ez nagyon durva. A lányod elolvashatta volna, hogyan készül a baba, ha már te nem mesélted el neki.
2014. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
46%
Ha kertesházban laktok nincs valami kis ház az udvaron amit be lehetne nekik rendezni?
2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Nem, a fiú nem lakik nálunk.


Nincs másik épület, csak egy kis sufni, de az nem fűthető.


Most már, hogy nagyobb a baba néha a másik nagyszülőknél is alszanak, így kicsit talán jobb a helyzet.


Az estékkel meg a reggelekkel van a baj főleg.

2014. júl. 26. 17:56
 37/43 A kérdező kommentje:
Természetesen fel volt világosítva a lányom, de sajnos ebben a korban a szülői nevelés falra hányt borsó. De te még nyilván nem neveltél kamaszt.
2014. júl. 26. 17:57
 38/43 anonim ***** válasza:
65%
Ha normálisan fel lett volna világosítva, akkor nem hozott volna a család nyakára 17 évesen gyereket.
2014. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%
Jah, és nem neveltem kamaszt még, de én is voltam kamasz, és volt elég eszem ahhoz, hogy ne a családom nyakára szüljek, akiknek rajtam kívül még a testvéremet is nevelniük kellett.
2014. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
76%

"Az estékkel meg a reggelekkel van a baj főleg"


Na ná az ember este aludni szeretne, nem üvöltést hallgatni az éjszaka 70%-ába.


Tudod milyen baj lesz ebből szeptemberben ?

Nem fogják tudni rendesen kialudni magukat és akkor hogy tanulnak ?


Reggel meg gondolom mindenki menne zuhanyozni meg aztán kajálni, de a konyha meg a fürdő kész káosz.

Ja és takarítani is többet kell persze.

Az se egy örömteli dolog.

2014. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!