Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért változott meg ennyire a...

Miért változott meg ennyire a bátyám?

Figyelt kérdés
Az első barátnőjével volt együtt, mikor mi összejöttünk párommal( 11 éve). Együtt jártunk nyaralni évente 2x, hétvégén Balatonra jártunk, kéthetente jöttek bulizni, beszélgetni. Hét közben ha erre jár kocsival, beugrott pár percre, rendszeresen dumált telefonon is. ( kicsit sok is volt..) Itt voltak névnapokon, szülinapokon, karácsonykor, szilveszterkor, húsvétkor. Aztán ezt a nőt kitette. Azóta már a 3. nőjét fogyasztja, egyik rosszabb, mint a másik.. Mikor falura költöztek, akkor ha szabin volt, minden nap jött be hozzám, ha párom dolgozott. Közben én teherbe estem (4 éve). Rengeteg dolgot vett a picinek, imádta. Aztán ( mióta az első nő elment), azóta egyre rosszabb.. Festettünk, jött segíteni. Eleinte jó volt. Később azonban tök részegen jött, és segítség helyett összehányt mindent. Kiharcolta, hogy elhívjuk, de ezért mindent át kellett szerveznünk. Oké, várjuk. Kb 2 órával a megbeszélt idő után nem volt sehol, elérni nem tudtuk. Elmentünk, majd egy boltnál összefutottunk vele. Kérdeztük, hogy jön-e, erre ő annyit mondott, ha nem baj, inkább nincs kedve. Aztán már egyre kevésbé lehetett rá számítani. Nem jön, nem hív fel, ha felhívom, csoda, ha felveszi. ( kb. 4x hívtam, mindig kinyomta. Küldtem egy nem épp kedves sms-t, egyből hívott). Ha kérdezem, az a válasz, hogy nem tud, nincs pénz a kártyán (hehe, előfizetése van) nincs rá idő, stb... Érdekes, mindig a fülén a telefonja... Egyszerűen mintha kerülni akarna minket. Ahányszor próbáltam vele beszélni, sosem mondott igazat. Keresztlánya hiányolta. Pár hete voltunk közösen nyaralni ( a legújabb nőjét hozta, na, soha többet nem megyünk együtt..) 1 hét alatt 2x pisiltette meg a kislányt, mikor én nem értem rá. Ez a csajnak nem tetszett. Majd a pici ennyi idő alatt 2x akart vele játszani. XY, labdázol velem? Tesóm ránéz a nőjére, majd nemet mond. 2 nappal később: xy, keresel velem kagylót? Ugyanaz, szegény kislányom megint pofára esett. :( Mikor a szüleimnél van, és a keresztapja is ott van, szeretne vele játszani, max bekapcsolja neki a számítógépet, és kész... Régen vitte sétálni, cipelte ölben, jól érezték magukat együtt. Most meg.. Áh, nem is tudok mit mondani rá.. Mivel a családban egyedül vele voltam jóban, csak ő áll hozzám közel, nagyon rosszul esik, amit művel.. A nőiről meg jobb nem is beszélni... Tippek, tanácsok?
2014. aug. 3. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolso ketto vagyok! Hat akkor sajnos hagyd, hidd el eszre veszi magat elobb utobb! :S Sajnalom, hogy ilyen!
2014. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is nagyon sajnálom, de ez is csak arra döbbent rá, hogy senkiben nem bízhatok. :( Amúgy ma panaszkodott megint anyám is miattuk...
2014. okt. 29. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!