Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testverem egy elmehaborodott?

Testverem egy elmehaborodott?

Figyelt kérdés

Ma ettem chips-et. Kb 4-5 szemet ettem meg belole. Erre tesom megkerdi, hogy ennyivel jol laktal? En meg nondta. Igen, talan baj? Erre durva hangon mondja hogy: mivan mar megkerdezni se lehet? Erre en ugyan ezt megkerdeztem tole. Itt meg mar total fel kaptam a vizet. Hogy lehet valaki ennyire agyhalott? Ezen mi a jo kva eget kell felixegeskedni? Aztan meg o kerdi tolem: csak nem ideges vagy? Mindenbe bele mot testverem. Pld 3 torkozot hasznalok mert nem szokott idoben megszaradni. Erre ramkiabal, mikor meglatta a 3 torulkozot, hogy legkozelebb mind kidobja a kukaba. Mondom neki, vizes torulkzovel mi ertelme van torulkozni? Ez olyan mintha a piszkos boxerem vissza vennem magamra. Itt meg mar total agressziv lett. 2 hete javitom a biciklim, erre le esett a telefonom a szekrol, ram kiabal hogy mi a f. Csinalok? Mondom javitom a biciklt. Erre ramorditott, hogy majd en megtanitalak valaszolni te budos f.

Tesom egy agressziv allat, zart ajtok mogott a helye. Mivel egy rakas dagadek arrol nem is beszelve, hogy ha nem eszik, akkor is agressziv. Ossze vissza zsarolgat engem, meg megmondja mit tegyek. Hajnali 2 kor ehes vagyok, o persze gepezik minden nap reggel 6ig, erre mondom neki megyek enni. Erre 1 oran at ment a cirkusz hogy en ilyenkor mar nem fogok enni. En mondom be kell zarni egy elmegyogyintezetbe. Szabalyozza a sajat szabadsagom, embertelen amit lemuvel itthon, tobbszor megmert viskoromban, amitol maradando testi eldeformodasaim lettek, arrol nem is beszelve, mikor alapiskolas voltam, nem volt lakas kulcsom, de mivel o mindig hamarabb ert haza, ezert kizart a lakasbol kb 2-3 even at. Egeszen deltol delutan 4-5 ig kellet varnom, mig anyam hazajon es vele bemegyek a lakasba. Ez mar 6-7 eve lehetett.

18/f testverem 22 eves



2014. aug. 9. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Halkan kérdezem, hogy a szüleitek ehhez asszisztálnak?

18 éves vagy, ha még mindketten otthon laktok, próbálj munkát találni, és költözz ez otthonról. Nagyon mást nem tudsz tenni, a tesód is felnőtt ember már...

2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Te sem vagy jobb.
2014. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te hajnal 2-kor éhes vagy, annak mi köze ahhoz, hogy ő 6-ig gépezik? És miért kell bejelenteni, hogy mész enni? Lehet velem van a baj, de nem értem.
2014. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
És miért kell visszakérdezni, hogy baj e, ha te jól laktál pár szem chipsszel. Annyit miért nem lehet mondani, hogy igen jól. Ezen szerintem nagyon sok ember felhúzná magát, hogy egy teljesen egyszerű kérdést nem tehet fel, mert te mindenben azt látod, hogy biztos csak kötekedni akar és problémázni. Oké a lakásból kizárós dolog nem volt szép tőle. De akkor is úgy gondolom, hogy ne is haragudj, de szerintem veled nagyobb problémák vannak.
2014. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Velem vannak a nagyobb problemak? Alapbol minden kerdese felem kotekedo jellegu, igen velem van a problema engem vertek, engem szidnak, engem neznek semmibe. Koszonom szepen
2014. aug. 9. 20:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De abban mi a kötekedés, hogy megkérdezte, hogy jól laktál e? Ha anyukád kérdi a vasárnapi ebéd után, azt is kötekedésnek veszed? Ha valóban kötekszik is, neked miért kell rögtön ráharapni?
2014. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, ha te csinálsz butaságot, szerinted kit kellene szídni? A szomszédot? Vagy a kutyádat?
2014. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A hanglejtesbol kiindva es agogy ismerem kotekedoen kerdezte, ezert kerdeztem vissza. Amugy meg emiatt en lennek a rossz?
2014. aug. 9. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

1. Biztos azért dühödött be, mert nem tetszik neki, hogy 3 szem chips miatt belenyammogsz egy egész zacskóba, e miatt megbontod, mert ez tényleg kreténség. Ha 3 szemtől jól laktál, nem is voltál éhes, ergo unalmadban zabálsz.

2. A miért, baj? visszakérdezés tényleg pofátlan, tiszteletlen vagy, azt még neked áll feljebb

3. Te is egy kretén vagy, nagyon is kettőn áll a vásár.

2014. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 acelsziv ***** válasza:
78%
9 -nek igaza van. Mindketten idióták vagytok.
2014. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!