Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testverem egy elmehaborodott?

Testverem egy elmehaborodott?

Figyelt kérdés

Ma ettem chips-et. Kb 4-5 szemet ettem meg belole. Erre tesom megkerdi, hogy ennyivel jol laktal? En meg nondta. Igen, talan baj? Erre durva hangon mondja hogy: mivan mar megkerdezni se lehet? Erre en ugyan ezt megkerdeztem tole. Itt meg mar total fel kaptam a vizet. Hogy lehet valaki ennyire agyhalott? Ezen mi a jo kva eget kell felixegeskedni? Aztan meg o kerdi tolem: csak nem ideges vagy? Mindenbe bele mot testverem. Pld 3 torkozot hasznalok mert nem szokott idoben megszaradni. Erre ramkiabal, mikor meglatta a 3 torulkozot, hogy legkozelebb mind kidobja a kukaba. Mondom neki, vizes torulkzovel mi ertelme van torulkozni? Ez olyan mintha a piszkos boxerem vissza vennem magamra. Itt meg mar total agressziv lett. 2 hete javitom a biciklim, erre le esett a telefonom a szekrol, ram kiabal hogy mi a f. Csinalok? Mondom javitom a biciklt. Erre ramorditott, hogy majd en megtanitalak valaszolni te budos f.

Tesom egy agressziv allat, zart ajtok mogott a helye. Mivel egy rakas dagadek arrol nem is beszelve, hogy ha nem eszik, akkor is agressziv. Ossze vissza zsarolgat engem, meg megmondja mit tegyek. Hajnali 2 kor ehes vagyok, o persze gepezik minden nap reggel 6ig, erre mondom neki megyek enni. Erre 1 oran at ment a cirkusz hogy en ilyenkor mar nem fogok enni. En mondom be kell zarni egy elmegyogyintezetbe. Szabalyozza a sajat szabadsagom, embertelen amit lemuvel itthon, tobbszor megmert viskoromban, amitol maradando testi eldeformodasaim lettek, arrol nem is beszelve, mikor alapiskolas voltam, nem volt lakas kulcsom, de mivel o mindig hamarabb ert haza, ezert kizart a lakasbol kb 2-3 even at. Egeszen deltol delutan 4-5 ig kellet varnom, mig anyam hazajon es vele bemegyek a lakasba. Ez mar 6-7 eve lehetett.

18/f testverem 22 eves



2014. aug. 9. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi az a "alapiskola"?

És milyen "maradando testi eldeformodasaid lettek" ? :DDD

2014. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az általános iskolára gondol.
2014. aug. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az látszik, hogy a kérdező maradandóan dformált, de nem testileg, hanem agyilag. :)
2014. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek
2014. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen nem hiszem el komolyan.

Nagyon unatkozhatnak

2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!