Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám bejött a szobámba és...

Anyukám bejött a szobámba és látta, hogy maszturbáltam! Nem merünk egymáshoz szólni reggel óta, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
13/L
2014. júl. 18. 23:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Mé' nem? A világ legtermészetesebb dolga. Az, hogy csak úgy bejön, már nem annyira. Kérjél tőle tippeket, hogyan szokta ő.
2014. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kérjék tippeket? Lehet hogy természetes dolog, de akkor is..egyszerűen nem merek beszélni vele
2014. júl. 18. 23:56
 3/28 anonim ***** válasza:
ilyen mar velem is tortent kb. ilyen idosen. kinos volt,de ennyi.tudja h szukseged van ra,lehet o is csinalta,mert o is nobol van es vannak szuksegletei,mint minden embernek.legalabb tudni fogja h elkezdtel erni szexualisan. de sztem nem erdekli,amit latott,enyemet nem erdekelte,a te anyukad nem tom milyen. ne ereyd magad kinosan,ha idosebb leszel akkor is fogod csinalni,csak legyen kulon szobad.
2014. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Erről nem is kell, ha nem akarsz. Viselkedj természetesen. Ha anyukád beszélni akar róla, akkor úgyis felhozza a témát.
2014. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ha felhozná a témát, tuti zavarba lennék..
2014. júl. 19. 00:02
 6/28 anonim válasza:
5%
Mond meg neki hogy máskor is fog ilyet látni. Dolgoznak a hormonok. Szerintem maradj lazán.
2014. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nyugi, sok olyan 13 éves lány van, aki szintén tutira zavarban lenne, ha az anyukája felhozná a témát.

Sok családban a szexualitás tabutéma, vagy beszélnek ugyan róla, de csak nagyon finoman, pironkodva.


A szülők is (ha kevésbé profik) zavarba jöhetnek ilyenkor, nem tudják, hogy hogyan kellene erről beszélni a gyerekükkel. Nincs előttük minta ilyen helyzetekre, mert már az ő szüleik sem tudtak velük rendesen és természetesen beszélgetni ezekről a dolgokról.

2014. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Értem :)
2014. júl. 19. 00:15
 9/28 zabmester ***** válasza:
92%
Ne tegyél semmit. Csinálj úgy, mintha nem történt volna semmi, lapozz és kész. Persze, hogy ez egy zavarba ejtő szituáció, anyukádnak is, és persze neked is. Épp ezért nem kell ezt tovább ragozni. Legközelebb majd kopogni fog, az tuti :)
2014. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én félálmomban mindig össze-vissza kavarom az ágyneműm és valahogy a hálóruhám a nyakamig húzom, tehát gyakorlatilag meztelenül fekszem az ágyon, és próbálom a kezemmel visszatornászni a ruhát magamra, de mivel nem tudok nagyon magamról, nem megy, és kb ilyen hatást kelthet. Egyik nap anya bejött, azt hitte alszom, és végülis úgy is volt, de láttam, hogy kimegy. És lenéztem magamra, látom hogy fekszem ott. Mi nem beszéltünk róla, de én már "nagy" vagyok, 20 éves.

Elhiszem, hogy zavarban vagy miatta, de hidd el, nem a világ vége. El fogjátok felejteni mindketten. Biztos anyukád is zavarban volt, de nincs semmi baj. :)

2014. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!