Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segitenétek? Nővérem teherbees...

Segitenétek? Nővérem teherbeesése nagyon aggaszt

Figyelt kérdés
SEGITSÉG KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE! Párperce tudtammeg hogy a 20éves elmult nővérem teherbeesett egy olyan sráctól akit mégcsak besem mutatott nekünk egyáltalán nemis ismerjük csak annyit tudunk róla, hogy az előző kapcsolatából van egy kb.3éves kislánya. Tökgáz! Ráadásul a nővérem is felcsinálta hiszen gyanakodtam rá, de elkedztem kutakodni a szobájában valami bizonyiték után és rátaláltam arra amit kerestem egy pozitiv tesztet! Azonnal sirni kezdtem, hogy ilyen nem történhet vele hiszen a srácot is alig ismeri 3hónapja vannak együtt és leginkább azt aggaszt, hogy egy ártatlan lélektől venne el egy életet, mert mondta, hogyha ő terhes lenne elvetetné. A szüleim erről mitsem sejtenek nemis akarom, hogy fájjon nekik! Mit tegyek? Kérem valaki segitsen!

2014. aug. 16. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. A tudós élete, nem a tied. Ráadásul felnőtt ember.
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
*tesód
2014. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Szégyelld magadat, hogy más dolgaiban kutakodsz !

Ne akard te intézni a felnőtt nővéred életét.

Kissé túlmész azon a vonalon, amit testvéri szeretetnek hívnak.

2014. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

ha nem vedekeztek vagy nem megfeleloen, akkor azert nem illik a fiura kenni 100%-ban, higy felcsinalta.

Ha 20 elmult, akkor elvetetheti a tesod a gyermeket...nem kell es nem fog rola tudni senki.

Ha mar kutakodtal, akkor elitte felvallalhatod es rakerdezhetsz. de csakis negyszemkozt es ne a te gondolataidat zuditsd ra, hanem hagyd hogy o elmondja mi a helyzet. Ha abortuszra menne, akkor neki lesz a legrosszabb es testverkent inkabb allj mellette a dontesetol fuggetlenul.

Egyebkent, attol hogy pozitiv tesztet talaltal meg az is lehet, hogy nem marad vagy maradt meg a baba...barmit muvelhet a termeszet is.

De arra keszulj, hihy a kutakodasert irtora ki fog akadni...

2014. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy te vagy terhes?
2014. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nem hinném,hogy tulmennék rajta,hiszen akkor rohantam volna elmondani a szüleimnek! egyébként tudtam,hogy van nála terhességi teszt csak épp azt nem,hogy hová tette el és,hogy valójában mi lett az eredmény,de megvan pozitiv lett . Gratulálok annak aki csak nevetni tud ezen az egésszen a felnőtt nővérem mégmindig velünk él egy fedélalatt és nem gondolkodik felnőttek módjára ahogy ezt a felelőtlensége is mutatja.... nem oltást,hanem tanácsot szerettem volna kérni ezzel a kérdéssel. Részben pedig nemis a nővérem sajnálom,hanem a gyermeket,mert ő nem tehet erről az egésszről semmit és alig párhete fogant meg máris elakarják vétetni...... a szüleim nem ezt érdemlik és nem merem nekik elmondani,mert engem is nagyon megviselt a hír és nagyon félek,hogy rosszul lennének tőle....
2014. aug. 16. 22:33
 7/29 A kérdező kommentje:

azt h kutakodtam nem fogja észre venni semmiféle képpensem.

egyébként eléggé egyenes vonalu vagyok nem hazudnék ilyesmiről és természetesen nem én vagyok az akivel ez történt hiszen 4év van köztünk a nővéremmel és nálunk nem szokás ilyenkorban............

2014. aug. 16. 22:36
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

nah persze én meg a Szűz Mária vagyok...


két lehetőség van

a) azért pánikolsz ennyire mert te vagy aki terhes lett

b) kamu a sztori és ezzel probálod meg hihetőbbé tenni

2014. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Jó, akkor mi vagyunk a parasztok, mert azt mondtuk, semmi közöd hozzá. De akkor se tehetsz semmit, mert az ő gyerekéről van szó, nem a tiedről. Elhiszem, hogy ez most durvának tűnik, de te magad írtad, a nővéred nem gondolkodik felnőttként. Szerinted mi lenne jobb a gyereknek? Ha megszületik, de az anyja képtelen felnevelni, vagy ha eleve meg se születik?
2014. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, de valamiért azt érzem, hogy amit a kedves kérdező leírt, az nem igaz. Illetve csak részben. Ha mégis igaz, akkor szépen, nyugodtan rákérdeznék NÉGYSZEMKÖZT a nővéremnél a dologra, és bevallanám, hogy kutakodtam.


24/N

2014. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!