Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segitenétek? Nővérem teherbees...

Segitenétek? Nővérem teherbeesése nagyon aggaszt

Figyelt kérdés
SEGITSÉG KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE! Párperce tudtammeg hogy a 20éves elmult nővérem teherbeesett egy olyan sráctól akit mégcsak besem mutatott nekünk egyáltalán nemis ismerjük csak annyit tudunk róla, hogy az előző kapcsolatából van egy kb.3éves kislánya. Tökgáz! Ráadásul a nővérem is felcsinálta hiszen gyanakodtam rá, de elkedztem kutakodni a szobájában valami bizonyiték után és rátaláltam arra amit kerestem egy pozitiv tesztet! Azonnal sirni kezdtem, hogy ilyen nem történhet vele hiszen a srácot is alig ismeri 3hónapja vannak együtt és leginkább azt aggaszt, hogy egy ártatlan lélektől venne el egy életet, mert mondta, hogyha ő terhes lenne elvetetné. A szüleim erről mitsem sejtenek nemis akarom, hogy fájjon nekik! Mit tegyek? Kérem valaki segitsen!

2014. aug. 16. 22:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

21es, egy aprócska dolog mellett elsiklottál. A húg kiskorú, míg a nővére már 20 éves azt csinál amit akar.

Ettől eltekintve a nővértől is csúnya dolog lenne, ha olyasmibe pofázna bele ami nem az ő dolga.

Ha az én húgommal van valami az vele beszélem meg és nem rohanok ovis módjára árulkodni... Ja és nem kutakodom a cuccai között "bizonyíték" után.

2014. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

22 es :)ertelek es nem mondom hogy nincs benne igazsag amit irnak.... csak azt nem ertem hogy ugye bar 20.eves es milyen feleotlen es milyen gyerekes a viselkedese.... es elmegyen elveteti mintha semmi nem tortent volna.... es eli tovabb az elete nem tanulva hibaibol!!! Ezek utan el tudom kebzelni az is hogy a szulei tartsa el...irta a kerdezo hogy veluk el.... szerintem tartozik annyival legalabb hogy osszinte legyen legalabb.anyukajaval!!! Es legyen ki osztja majd neki a az ėsszt!! Es azert abortuszt sem olcso dolog ea honnan lesz penz ra...???abortusz alatt barmi.kpmplikacio felephet...es szerintrm nem mindegy hogg egyedul vagyok a fajdalmamal vagy ott van anyukam melletem a legroszabb helyzetben is.... nem azt mondom hugi szalad aruld el a tesodat...de te beszelhetsz a tesodal...hogy te tudsz a dolgaitol es probaldja o elmondani anyukajanak...

Vagu bar.mi...egy anya mindig a gyermeke mellet van,barmit csinaljon barmi tortenjen!!!

(27)N

2014. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
8%
Nővéreddel ülj le ezt megbeszélni. Elég ramaty lenne a kapcsolatotok, ha ezt nem hozhatnád szóba.
2014. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%
Egy bármikor készült pozitívnak látszó terhességi teszt, amit teljesen "véletlenül" találtál a szobájában, még az égvilágon semmit sem jelent.
2014. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd nincs ahhoz,hogy a felnőtt nővéred,hogyan cseszi el az életét. De komolyan. A kutakodásért meg szépen megfejelnélek,lehet nem véletlen,hogy nem mond el nektek semmit/nem mutat be senkit. Nem azt mondom,hogy a nővéred felelősségteljes és tutira jól menedzseli az életét,de vannak olyan dolgok,amik egy bizonyos kor után már csak arra tartoznak,akikkel az ember meg szeretné osztani.
2014. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt az idő letelte után fals eredményt hoz. Szóval, ha te 3 perc után találtad a kukában, akkor fals pozi, rossz teszt is lehet. De persze kamu, csak okoskodni akartam:D
2014. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
az nem zavarná a kicsi lelked ha a tesod nyorba szülné azt a gyereket, nyilván se munkája, se pénze, se végzetsége, se pasija, ha új kapcsolata lesz kiszakitja a gyereket a családból és cipeli egyik mostohaapukátol a másikig...
2014. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Épp hasonlót akartam írni az utolsó válaszoló véleményéhez , mélyen egyetértek vele ! + annyira a magzat mellett kampányolsz .. Talán 16 évesen te fogod támogatni ,segíteni a nővéredet ,hogy a gyermeke semmiben ne szenvedjen hiányt ?
2014. aug. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Bár nekem nincs gyerekem, de rémesen hasonlít az én sztorimra :D Mi a nővéred nevének a kezdőbetűje? :D
2014. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!