Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Segitenétek? Nővérem teherbees...

Segitenétek? Nővérem teherbeesése nagyon aggaszt

Figyelt kérdés
SEGITSÉG KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE! Párperce tudtammeg hogy a 20éves elmult nővérem teherbeesett egy olyan sráctól akit mégcsak besem mutatott nekünk egyáltalán nemis ismerjük csak annyit tudunk róla, hogy az előző kapcsolatából van egy kb.3éves kislánya. Tökgáz! Ráadásul a nővérem is felcsinálta hiszen gyanakodtam rá, de elkedztem kutakodni a szobájában valami bizonyiték után és rátaláltam arra amit kerestem egy pozitiv tesztet! Azonnal sirni kezdtem, hogy ilyen nem történhet vele hiszen a srácot is alig ismeri 3hónapja vannak együtt és leginkább azt aggaszt, hogy egy ártatlan lélektől venne el egy életet, mert mondta, hogyha ő terhes lenne elvetetné. A szüleim erről mitsem sejtenek nemis akarom, hogy fájjon nekik! Mit tegyek? Kérem valaki segitsen!

2014. aug. 16. 22:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%

Igazából ,hogy babát vár nem a Te dolgod.Nem kell Neked csinálni semmit!Tarts ki a testvéred és támogasd mindenben.

Az Ő döntése hogyan tovább.A szüleidnek is neki kell elmondani.

2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
98%

Vagyis te 16 évesen a magad elgondolása szerint akarod a családodban a dolgokat elrendezni.

Majd a nővéred és a szüleid meg fogják oldani a helyzetet. Az, hogy neked mi a véleményed arról, mikor időszerű egy kapcsolatban a gyerek, azzal majd a saját életedben törődjél. Az sem ördögi dolog, hogy valakinek van már gyermeke és mégis más párt talál magának.

Egy minden lében kanál tinédzser vagy .

2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

ezaz egéssz mind igaz!!!

és azért tünik ennyire durvának,mert a családban rajta kivül mindenkimás keresztény. Persze értem,h nem tudná felnevelni,de akkoris szörnyü belegondolni abba,hogy elveszi egy élőmagzat életét. De inkább ugy teszek majd minthamegsem történt volna ezaz egéssz hagyom,h magátol menjenek a dolgok hátha bevallja...

köszönöm azoknak akik egy kicsit is próbáltak megérteni.

2014. aug. 16. 22:48
 14/29 anonim ***** válasza:
11%

Vagy adja örökbe mert lehet valaki örülne neki de ha semmiképp nem szülné meg ahogy mondtad.


Akkor

[link]

2014. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
4%
Jajjj nehogy mar a kerdezot cseszetek le,örülök hogy 16 evesen komolyabb a gondolkodasod mint a noverednek!!!es termeszetesen ezt beszeld meg a noveredel de csak kettesben...es persze mond el neki hogy ezt a szuleidel is meg kellene beszelnie !!! Ugyanis ha nincs aki ossza az eszt a tesodnal lehet az egesz eletet el cseszi az aboryuszokal es mikor szeretnr gyereket meg mar nem lehet majd neki!!!ilyen 20.eves kislanynak igen is kell a szuloi iranyitas... foleg ha el akarja vetetni de penze nincs ra..... akkor mi leszz??meglopja a szuleidet es majd azt is elhalgatod??? Beszelj a tesodal es vedd ra hogy a szuleidhez legalabb anyukadhoz osszinte legyen!!!!! Most egy 20.eves lany nem.biztos hogy felnoykent tud gondlokodni ahogyan latszik is... nehogy mar majd te falaz neki mindenben...es idosebb koraba meg rad sirjon.... !!!!! En 27 eves vagyok de ha hugom ilyet csinalna azt hiszem en is szolnek a szuleimnek!!!de bezzeg ha a hugi kopi be a novere csiheskedeset akkor mar minden leben nagy kanal.... ez sem igy van !!!!!testverek vagytok ossze tartas szeretet es megertes kelll...es ha szukseges anyu apu segitseget is lehet kerni!!
2014. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%

Aha... Szóval föltúrtad a nővéred szobáját és most dicséretet vársz mert nem rohantál rögtön anyucihoz árulkodni.

Az a bajod, hogy a nővéred nem keresztény? Semmi jogod nincs ezt elvárni tőle, mindenki abban hisz illetve nem hisz amiben akar. Gondolom már rakod a máglyát neki...

Mit tegyél? Fogd be a szádat és szégyelld össze-vissza magad! A nővéred meg, ha van egy kis esze, majd tanul a saját hülyeségéből. De ha mégse akkor se a te dolgod.

2014. aug. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%
Szia . Nyilván nem véletlen hogy a nővéred nem számolt be otthon az állapotáról ! Már felnőtt ! Bárhogy dönt ,nem rád tartozik és nem a te felelősséged ! Ha elveteti ,az is a szíve joga !!! Te a testvére vagy nem pálcát kell törnöd felette ,hanem mellette állni es elfogadni a döntését !
2014. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Kereszténység ide vagy oda ..én nem az alapján dönteném el meg tudom /akarom-e szülni a gyereket ...a vallásbol nem lehet megélni ! Ez a döntés egyedül az anyára és apára tartozik ,nem a 16 éves tesóra ,akit nyilvánvalóan az érzelmei befolyásolnak es képtelen reálisan látni a helyzetet !
2014. aug. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
83%

1. A 20 éves növéred nem köteles bemutatni a barátját, semmi köze másnak hozzá.


2. Az, hogy a barátnak van már gyereke, nem igazán számít, attól, hogy egy régebbi kapcsolata tönkrement, nem lett rossz ember.


3. A legtöbb terhességi teszt a megadott idön túl pozitivat mutat, függetlenül attól, hogy van-e terhesség.


4. Senki nem dugdos pozitiv tesztet a szobájában csak azért, hogy hátha valaki ráakad.


5. Mindentöl függetlenül a növéred felnött, ha terhes, az magánügye, és ha megszakíttatja a terhességet, akkor is az az ö döntése.

2014. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
Előbb tanulj meg helyesen írni, majd utána komolyan tudunk venni!
2014. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!