Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ikrek, hármasikrek! Ti egy...

Ikrek, hármasikrek! Ti egy gimibe jártok/jártatoka tesótokkal?

Figyelt kérdés

2014. szept. 10. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 3as ikret ismerek de ök még ált isibe járnak .. De külön osztályba ..
2014. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi körömben vannak egypetéjű és kétpetéjű ikrek illetve hármas ikrek is. Mindegyik esetben azonos általános iskolába jártak (főleg, mert körzetileg oda tartoztak), majd középiskolánál az egypetéjűek azonos középiskolába és osztályba mentek (ugyanaz érdekelte őket, meglepő módon... :D), a kétpetéjűeknél teljesen különböző középiskola és szak, a hármasikreknél pedig két különbözőbe, kettőnek hasonló volt az ízlése így hasonló osztályba is kerültek (zenei suli volt), a harmadikuk teljesen más irányba ment. Egyetem, főiskolát csak a hármas ikreknél tudom, ketten folytatták a középiskolai vonalat, egyikük pedig teljesen más vonalon helyezkedett el, mint középiskola idején gondolta. A "sima" ikreknél nem tudom mi volt a helyzet, elvesztettük egymást az évek alatt.
2014. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hármasikreket ismerek, egy osztályba jártak általánosban. A fiú utána szakmunkás lett, a két lány külön gimiben majd egyetemre ment, egyik edző lett, a másik pszichológus. Kívülről nagyon egyformák (még a fiú is), de nagyjából ott véget is értek a hasonlóságok.
2014. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mi együtt jártunk oviba,általános iskolába,gimibe,érettségire épülő szakmát adó szakközépiskolába,egy helyen kezdtünk el dolgozni
2014. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Iker fiaim külön gimnáziumba mentek, most 10.-esek.
2014. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben dolgozom, itt több ikerpár fordult meg az elmúlt 8 év során...

Legtöbbjük egy osztályba kerültek, de volt olyan is (kétpetéjűek) ahol elsőre nem vettük fel az egyiket, csak másodjára.

Az egypetéjűek is van, hogy ugyanaz érdekli őket, van, hogy teljesen más.

2014. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy osztályba járunk a tesómmal a gimnáziumban és mindketten állatorvosok szeretnénk lenni.:)
2014. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!