Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék tesótokkal...

Mit csinálhatnék tesótokkal ha ő egy szemét egoista paraszt lenne?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy egyfolytába baszogat és sajnos sosem állnak a szüleim az én oldalamra, mert ő a legelső gyerek, de nem én vagyok a legkisebb, tudom ez hülyeségnek hangzik de szerintem van valami pszihikai valami a fejükben minden szülőnek, hogy hát ő az első gyereke...szóval mit lehetne tenni az ellen hogy ne baszogtasson. Gondolok itt valami kis "visszapiszkálással" hogy érezze milyen az ha baszogatják....Előre is köszi...
2010. máj. 4. 15:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam....:(
2010. máj. 4. 15:13
 2/11 A kérdező kommentje:
*****tesómmal..
2010. máj. 4. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
hajajj csak go9ndolkozz, sokféle kiszúrás létezik, nagyon nagyon sok.
2010. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát kábé ismerem a szitudad. Borzasztó gyerekkorom volt. Bántottak otthon és a suliban is. Otthon a szüleim, és a testvéreim. A nagyobbik az nem annyira, de a kisebb!, az öcsém, állandóan egrecéroztatott. Sajnos nem tudtam mit tenni vele, próbáltam mindig visszacsapni, de az volt a baj, hogy mindig elérte a célját: Felhúzott, megrígatott.

Én azt tanácsolom, próbáld meg nem kimutatni a nem tetszésedet, azt, hogy felhúzott. Nézz át rajta, nézd levegőnek, ez a legidegesítőbb, amit tudsz tenni. Én sajna későn jöttem rá erre, de csak ezzel tudtam visszavágni. Marhára idegesítette, ha nem tudott felhúzni. Ne is szólj hozzá, ha kér valamit, hozzád szól, egyszerűen ne vedd észre! Sok sikert!

2010. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi de sajnos nem sikerült akkor felháborodott...mittomén kérte az usb kábelem egy veszekedés utánn aminek az volt a témája hogy csak úgy endedéj nélkül elvette a dezodorom és kifogyasztotta az egészet majd üresen levágta az íróasztalomra...anyumék + lebsztak h ménem dobom ki..montam nekik h nemén..stb de semmi csak dobjam ki...mind1 ő ezutánn elkérte a kábelt és nem válaszoltam kb 3.kérésre sem aztán vagy2x elkérte és montam NEM.!erre kitépte a fíókomat kiborította az asztalomra.. Elvette a kábelt és használta tenni nem tuttam semmit mer 3,5évvel időseebb így szóltam anyumnak ő+ ménem attam oda neki+pakoljak el!elmontam az egészet de csak pakoljak!!....szal kéne valami amivel kicsit én is kibszok vele...
2010. máj. 4. 15:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Sőt van mikor a 6 éves öcsémet is ellenem fordítja, amivel csak tudja...
2010. máj. 4. 15:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nemigazán használtam csak kb 2heente 1x a dezodort me nem szeretem az ilyeneket dehát néha kell...de azért akkor is az enyém..
2010. máj. 4. 15:49
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és nemaz hogy 1x kellet neki hanem egy egész ilyen 175ml-es sz*rt kifogyasztott...
2010. máj. 4. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
ha van kocsija, sötétbe ráhintesz a ház előtt egy pohár sósavat, vagy a kocsi zárjába pillanatragasztót nyomsz, egy zár-egy adag ragasztó, leformázod a meghajtóját, kitörölsz dolgokat, a legdurvább ha irsz a megyei rendőrkapitányságnak emailt hogy van nála 1 kiló marihuána, kipakolják az fix, ha fürdik, zárd el a wc-be a melegvizet, vagy valahol, ahol a főcsap van. (panelba a wc mögött van) irj emailt és irok durvábbakat, de ide már tettek kellenek jegyezd meg! beirod a keresőbe hogy melyik megyébe laksz, irsz utána egy i betűt majd azt hogy rendőrkapitányság szóköz email cím, és már nyomhatod is az email, az ilyen emailek után mindig utána mennek. az ilyet mindig kivizsgálják ésakkor apádék is berágnak rá, ha nem is találnak füvet a zsaruk, (dughatsz az ágya alá mire a zsaruk kijönnek ) szal ha nem is találnak, apádék akkorsem fognak már ugy hinni neki, az egész környék rajta fog csámcsogni tapasztalatbol beszélek, azóta olyan a ""tesom""<hogy halna már meg) mint a kezes bárány
2010. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szeressük egymást gyerekek!


19éves fiú vagyok. Testvérem 3,5évvel fiatalabb.

Ő is fiú. Régebben nagyon sokat vertük, piszkáltuk egymást.

(ceruzát döfött a combomba, betörte az orromat, bezárta magára a WC ajtót én berúgtam, bukósisakkal vertük egymást, késsel egymásnak, baseball ütővel... volt minden)


Szerintem kinőttük. Szeretjük egymást, segítünk egymásnak. Megdícsérjük a másikat, ha valami egészen jót csinál. Teljesen jók vagyunk. Persze meg van még mindig ez a tesvéresdi, de már laza a helyzet.


Kinőttük. ennyi.


Szüleiddel nem tudsz mit kezdeni. Bár ha egyszer odamész hozzájuk, és elmondod h te ezt nem bírod, h a testvéred ilyen meg olyan, megh ők mindig őt védik (ha ez így van), esetleg (ha őszinte vagy), megkönnyezik a szemed, h úgy érzed nem szeretnek (ha így van).


be happy!

2010. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!