Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan mondjam el neki?...

Hogyan mondjam el neki? (Gusztustalan kérdés)

Figyelt kérdés
Nyáron is már észrevettem,de már nagyon idegesít...Reggel én kelek fel mindig hamarabb elmegyek a WC-re és a Wc-ben nincs kakafolt,és én se hagyok magam után.Csak a tesómmal vagyok itthon ilyenkor,aztán később elmegyek wc-re és kakafoltos a wc belseje.Anyáék már szidtak le ezért,mert azt hitték hogy én voltam közbe meg nem!Nem akarom persze mindig én wc kefével letörölni mert gusztustalan.Hogyan mondjam el neki,hogy takarítson ki maga után?Eléggé félénk vagyok,és ez egy kényes téma.

2014. szept. 20. 20:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet beszélni vele!HA EGY ROSSZ SZÓT IS MONDOK NEKI,HOGY TAKARÍTSA EL MAGA UTÁN(PL)AKKOR ORDIBÁL MEGÜT VEREKSZIK ÉS KARMOL ENGEM.Egyébként a körmei nagyon-nagyon hosszúak,élesek.Vannak a válamon karmolásfoltok miatta,ami már két éves(a karmolásfolt).Egyébként télen lesz 18 és lány.
2014. szept. 23. 17:16
 12/16 anonim ***** válasza:
szóljanak a szülők. különben önts rá hipot vagy domestost.
2014. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

filc toll írd fel a c csempére, "kakkantás után nézd meg nincs e fék nyom a Wc kagylóban! Ha van keféld le."


Persze a szülő feladata lenne, hogy ezt a tesó fejébe verje bele, hogy ez is hozzátartozik a tisztasági kultúrához !

2014. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Tesóm késében volt, ott hagyta... Inkább kimentem a kerti wc-be és kivertem a balhét, amikor hazaért. Azóta nincs piszkos wc. :)

Ha nem bírsz vele tépd meg. Meg nem szégyen, ha anyauékat beavatod.

2014. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, egyszerűen amikor ott van a wcben a folt mutasd meg nekik. Azért 17 éves lánytól ez gusztustalan, arrol nem is beszélve hogyan viselkedik. Ha pár év múlva dolgozni fog és a főnök szól neki, majd őt is megkarmolja? Már réges rég elkellett volna a szüleidnek beszélgetni a tesoddal.
2014. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bízd a szüleidre, de ha nem csinálnak semmit, akkor kerek-perec mond meg neki, hogy mielött ott hagyja a wc-t húzza le, és tegyen rendet maga után.
2014. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!