Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a férjetekre, ha...

Haragudnátok a férjetekre, ha a szüléseteknél nem segített volna bent a kórteremben nektek?

Figyelt kérdés
(masszirozni benneteket... stb), mert elájult (nem birja a kórházi környezetet, állandóan rosszul volt) Felhánytorgatnátok neki később?Neheztelnétek rá emiatt?
2014. máj. 22. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim válasza:
98%
Nem, hisz ahogy te is írtad, elájult, nem ő tehet róla, hogy nem tudott veled lenni bent.
2014. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%
Nem...
2014. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy haragudnék!Okom sem lenne rá.
2014. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha azért nem lett volna benn, mert neki éppen fontosabb volt egy meccs a tv-ben, vagy hogy a haverjaival legyen, akkor igen, haragudnék. Sőt, akkor elszomorítana, hogy vele vállaltam gyereket... abban az esetben, amit te vázolsz fel, nyilván önhibáján kívül nem volt benn. Egy ilyen dolgot meg el kell fogadni, és egyáltalán nem haragudnék rá.
2014. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan már dehogy! Ki az a nemnormális, aki felhánytorgat ilyet? Sőt, ha rosszul lett volna, mondtam volna neki, hogy menjen csak ki, attól még meglesz az a gyerek!
2014. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
99%
Nem azért nem volt bent, mert nem akart, hanem mert képtelen rá. Akkor haragudnék, ha az ivócimboráival múéatta volna az időt, vagy meccset nézett volna közben.
2014. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
34%
Ugy erzem, hogy ez nem ferfinak valo esemeny, en pl. azert vitaztam, hogy ne legyen ott, s ez igy helyes volt, mivel tisztaban voltam azzal, hogy rosszul lett volna, s elobb elajul, mint a baba megerkezik! Ez nem vita targya, mivel a feleseg a szulo, de nem kotelezheti a ferjet arra, hogy resztvegyen abban! MEgkerheti, de elkell fogadnia aztis, ha a ferj nem vallalja a jelenletet a szulesnel. A ferfi eleve gyenge, uralkodo tipus, hiu, de nagyon erzekeny, s inkabb gyengebb lelek.
2014. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
97%

nem

ilyen esetben meg sem kértem volna, hogy benn legyen velem



szeretném, hogy a gyermekem apja ott legyen majd a szülésnél, de nem minden áron.

nem kényszeríteném egy olyan helyzetbe amit 100% rosszul élne meg.

Nekem sem segítene, ha ilyen állapotban lenne ott.

Eszembe sem jutna neheztelni rá, arról igazán nem tehet, hogy rosszul van az ilyesmitől

2014. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy Te az apuka vagy, és előre félsz, h el fogsz ájulni, vagy az anyuka vagy, és előre félsz, h a férjedre neheztelni fogsz?
2014. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
10%

7: Elsülhet így is, de ha én ezt előre tudom egy férfiről, hogy ilyen gyenge jellem, nem szeretek bele.

Nagy csalódás lenne, ha élesben derülne ez ki, amikor már számítok rá valamiben...

2014. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!