Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondtam a családomban, hogy...

Vincze Zsolt78 kérdése:

Elmondtam a családomban, hogy meleg vagyok, a világ legnagyobb ellensége lettem a testvéreimnek úgy, hogy még börtönbe is akartak juttatni. Miért gyűlölnek ennyire? Pedig határtalan szeretet van bennem és alázat. Nem kértem, hogy ilyennek szülessek

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Akármi is történt, én azért szeretlek.
2014. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem is foglalkozom velük, a szüleim elfogadtak de sajnos ők már nem élnek.

Köszi nektek a választ :)

2014. szept. 24. 00:53
 13/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem számít akkor, ha nem velük laksz, ha igen költözz el... egyáltalán mi közük hozzá ?

Azért ugye Te is bevetted a propagandát, miszerint ezzel ki kell állni a nyilvánosság elé ? Fenét kell !

Összeköltözöl a barátoddal, mindenkinek azt mondod, hogy a munkatársad és kész... ezt még a régi rendszerben is meg lehetett csinálni,

szerintem csak ti játsszátok meg az elnyomottat, nem vagytok azok ! De azt azé' látni kell, hogy mindenféle jog nem fog járni... ha Te ez ellen vagy fellázadva, akkor már tévútra kerültél, mert nem a dolog lényege érdekel, hanem csak másokat szeretnél, akár erőszakosan is meggyőzni, ha pedig ilyen útra kerülsz, akkor mi is a célod valójában ?

2014. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,utolsó!


A négerek meg vegyenek fel cselédruhát,a nők meg otthonkát!

Ilyen szemlélettel a világ soha nem változott volna.


Előbb próbálj meg akár egy évet így élni,ahogy tanácsoltad,utána oszd az észt!

2014. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe jutattni? :DDDDD Ha ezzel a rendőrkapitányságon előjönne valaki max jót röhögnének a rendőrök rajta vagy minimum elküldenék a fenébe hogy szórakozzanak mással. Úristen, ilyen primitív véglényeket. :DDD
2019. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!