Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » SOS Már nem birom. Bövebben...

SOS Már nem birom. Bövebben lent (? )

Figyelt kérdés

A Fiú tesom kiskorom ota szexuálissan zaklat. (7-8éves korom ota) már nem birom... depresszios vagyok miatta és jelentkeznek ez miatt a a homosexuális hajlamok :'( már nem birom itthon... Intézetbe szeretnék menni... Mit tudnék a zaklatás ellen tenni?

14/F


2014. okt. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal/apukáddal beszéltél?
2014. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak. Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Elmondhatod nekik? Szerinted hinnének neked? Most már 14 éves vagy. Nem tudod magad megvédeni?
2014. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem. :/ apukammal nem lehet beszelni mert csak akkor beszelunk ha lecsesz valamiert.... anyukamnak pedig csak az eggyetlem kicsi fia letezik a tesom... es biztos lennek h engem tagadnanak ki a csaladbol... szinte csak egy teher vagyok a szuleimnek :(
2014. okt. 4. 16:10
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Kommentelo: Nem biztos h nem hinnenek nekem

:( es nagyon eroszakos a tesom :( egyszer mar majdnem sikerult fel vennem h micsinal velem de kitorolte a telombol :(

2014. okt. 4. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát vágd már fejbe azt az idiótát ha mégegyszer próbálkozik!Csavard le a tökeit,de úgy hogy egy életre elmenjen a kedve a szextől!!

Fújjjj

Hát nincs elég csávó vagy nő a világon?..a testvére kell?.

Komolyan mondom,hogy az ilyennek recés késsel vágnám le a a micsodáit!


Bocs...de rohadtul felidegesít az ilyen!

Én a helyedbe elsétállnék a rendőrségre,és jól feljelenteném,ha már a szüleid is ilyen balgák!

2014. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keresd fel ezt az oldalt, biztos tudnak tanácsot adni:


www. beszeljrola.hu

2014. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne félj felkeresni, regisztrálj és írj a fórumba. Ők meg tudják mondani, hogy hova fordulj. Még a www.eszteralapitvany.hu oldalon is érdeklődhetsz.

Tanár, iskola pszichológus, gyermekvédelmis... valakinek szólnod kell!!

2014. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xeniah ***** válasza:
Keresd fel a legközelebbi családsegítő szolgálatot. Ott minden téren tudnak segíteni (pszichológus, esetleges elhelyezés, jogi segítség stb.) Semmiképpen ne hagyd, hogy ez így menjen tovább, kérj segítséget!
2014. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!