Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit tehetnék még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék még? Már nem birom sokáig bövebben lent

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk eggyütt ebböl 6 éve házasok.

Van 2 kislányunk és a fiunk nyáron érkezik

(nagyon bonyolult a dolog de megpróbálom a lényeget leirni)

a ház amiben élünk nagyon rossz állapotban van, és a férjem nem képes semmit csinálni hiába könyörgök neki

már mondtam neki h álljunk neki eggyűtt de mivel veszélyeztetett terhes vok egyedűl nem tudok hozzáfogni sajnos

a multkor volt egy vihar és egy részen levitte a cserepet, és nem képes megjavitani ( megjegyzem tetöfedö) am iszik is eleget nem kötekedös és nem bántana soha de néha olyankor nagyon csúnyán beszél velem am a gyerekeket imádja.

Szegények vagyunk de a gyerekeknek meg van mindenük és a felújitáshoz is vettem már egy két dolgot de nem érdekli nem csinál semmit azon kivűl h elmegy doigozni .

Am anyós após mindig azt vágja a fejemhez h miért nem tudom megnevelni mert nekem kéne de ö megmondta h hiába beszél neki akárki ö azt csinál amit akar.

Viszont tudom h szeret minket és nem tudom elhagyni. A másik h nagyon félek attól h anyósék el akarnák venni a gyerekeimet tölem. Nem tudom mit tegyek


2014. márc. 29. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Es a 3.-at szulod?
2014. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezve hüvelykúp mellett estem teherbe . Nem is az a lényeg mert ha már igy alakult neki is meglessz mindene.nem fogom eldobni a saját gyerekem csak nem tudom mit tegyek h ne kelljen elhagynom anyuékhoz barmikor mehetnék de ha így folytatja mire megszületik muszály lenne vmit lépnem
2014. márc. 29. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, de buta emberek vannak.

Attól még, hogy állítólag "imádja" a gyerekeit, szerinted jót tesz nekik, hogy azt látják, ahogy az iszákos apjuk folyamatosan alázza az anyjukat? Te megérdemled a sorsod, de minek szaporodtatok? A hüvelykúp meg nem használ semmit, de erre előbb is rájöhettél volna... férjed legközelebb húzzon gumit a f*rkára, kérlek...

2014. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülj még két gyereket.
2014. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és még ezek után szülsz neki? soha nem fogom megérteni az ilyen embereket.. csóróságra még egy babát odaszülni..nem elég hogy a te életed k.aki akkor legyen még egy babáé is..vegyél a férjednek még 5liter páleszt azt szülj még 3 gyereket..
2014. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!