Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen lenne a kapcsolatotok...

Milyen lenne a kapcsolatotok ezután a testvéretekkel? Változtatna ez valamin, túl tudnátok lépni rajta?

Figyelt kérdés

A nővérem 28 éves. Mindig fontos volt számára a pénz, a divat, a menő, márkás cuccok. Diploma után egy bankban helyezkedett el. Tudtam, hogy jól keres, bár úgy tűnt, még annál is többet költ. Sokat titkolózott, ezt tudjuk, de nem kérdezősködtünk.

3 hónapja volt egy balesete, segítségre szorult és persze segítettünk neki. Ekkor derült ki, hogy van egy másik lakása; egy több tízmilliós lakás, gyönyörűen berendezve, a falon képek róla egzotikus helyeken.

Nem hagytam annyiban, rákérdeztem és válaszolt is: a bankban megismerkedett nagyon gazdag férfiakkal. A szeretőjük volt pár hétig-hónapig, felvételeket készített és azzal zsarolja őket.


Nem bírom ezt megemészteni. Tudom, hogy főleg a férfiak hibája, de akkor is szemét dolognak tartom. Undorodom attól, amit tett, de akkor is a testvérem.


2014. okt. 10. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én erősen elhatárolódnék a nővéremtől. Attól, hogy a testvérem, még nem kötelező tartanom vele a kapcsolatot, mikor ennyire ellentétes az értékrendünk. Én lenézem az ilyen embereket, a nővéred konkrétan egy prostituált.
2014. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy van-e most ilyen "kapcsolata". Igazából azt sem, hogy igazat mondott-e. De évek óta nem éreztem magam olyan közel hozzá, mint amikor elmondta. Ugyanakkor meg forgott a gyomrom is persze.
2014. okt. 10. 20:30
 13/13 kovpet ***** válasza:
61%

Kérdező: én a helyedben megszakítanám vele a kapcsolatot.


#2: "mert ha egyszer feljelentik, te pedig tudsz róla, és nem szólsz senkinek, bűnpártoló vagy"


Ez nem igaz. Még akkor sem lenne az, ha nem rokon lenne és gyilkosságról lenne szó. Magyarországon nincs feljelentési kötelezettség, csak nagyon kevés esetben (pl könyvelőnek pénzmosás gyanúja esetén, orvosnak súlyos testi sértés gyanúja esetén, bárkinek államellenes bűncselekmények esetén)

2014. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!