Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiderült a testvéremről...

Kiderült a testvéremről (ikrek vagyunk én lány ő fiú) hogy meleg. Eddig csak én tudok a dologról senki más! Nem tudom mit tegyek valaki volt hasonló helyzetben? Ha szülő lennél és kiderülne a fiadról hogy a fiúkhoz vonzódik mit tennél?

Figyelt kérdés

Mind ketten 16 évesek vagyunk.A szüleink gyűlölik a melegeket elég keményen nekem egyszer volt egy meleg haverom őt ki nem állhatták és igazából féltem a tesókámat hogyan állnának a szülők a dologhoz ha kiderül a tesómról a mássága.Nem kérek okító válaszokat!


16/l


2014. okt. 12. 16:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb el kell költözni, akár külföldre is, toleránsabb országba. Svédország, Amszterdam, Dánia jó ötlet lehet. És majd akkor mondja el, ha már nem él a szüleitekkel együtt. Akkor legalább a szüleitek is magukba fognak szállni, hogy talán hogyha nem lettek volna ilyen homofóbok, akkor nem veszítik el az egyik gyereküket.
2014. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtunk mi is de ha ő megy megyek vele az biztos
2014. okt. 14. 15:51
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Végre látok olyan tesókat, akik kitartanak egymás mellett. :) sose hagyd magára, mindig védd meg. Minden jót :)


17/lány, bi

2014. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Én ismerek valakit, aki elmondta a szüleinek, hogy a testvére meleg. Nagyon gáz volt. Igazából ott a szülők nem nagyon szóltak semmit, de a meleg srác azóta alig beszél az öccsével. Mondjuk félreértés volt az egész, mert ő már azt hitte, hogy az egész család tudja, és lehet erről beszélgetni, így elszólta magát, de már nagyon bánja, hogy nem tett lakatot a szájára.


Másrészről meg valahol joguk van tudni a szülőknek az ilyet szerintem, mert akkor valszeg nem előtte fogják szidni a "b*zikat", hiszen tapintattal lesznek a saját gyerekükre. És nem is nyaggatják majd hogy mikor szándékozik végre megnősülni.

De neki kell ezt megosztania velük és nem másnak.

2014. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a sorsa a másféle embernek. Jó ha van egy megértő testvére. Sok kiváloságunk van aki a hasonlóhoz vonzódik.Ettől még remek szinész, karmester, táncos, tudós vagy bármi más lehet.A magánélet az magánügy.Csak azokkal érdemes megosztani akik méltóak rá.Nem azt mondom, hogy titkolózni kell, de nem kell izléstelenül hivalkodni a nemiséggel. A "normális" párkapcsolatban élőknél is visszatetsző a szélsőséges megnyilvánulás ez ügyben.

Hagy hogy Ő közölje a tényt a szüleivel akkor amikor elég ereje és igénye lesz erre.

2014. nov. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, de ugyanúgy a fiamként kezelném. Csak ne állítson be másik fiúval..
2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz az öcsédre, legjobb barátok vagytok én azt érzem és vigyázz rá.

Viszont öcsédnek meg annyit tudok mondani, hogy keressen alibi kapcsolatot, titokba meg egy barátot akivel fixen együtt van és tartják egymás között, meg majd amint tudtok költözzetek el otthonról külön saját lakhelyre. Szüleidnek meg ne említsétek semmi szín alatt se! Puszi, jó testvér lehetsz, kár hogy nekem nincs ilyen hugom/nővérem. (sajnos tesóm sincs) 23F

2015. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 davide01 válasza:
72%

Milyen aranyos h védeni akarod nem támadni respect!:)

14/F/Bi

2015. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?
2020. júl. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!