Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnál is ilyen a szülök...

Másnál is ilyen a szülök hozzá állása testvér és testvér között?

Figyelt kérdés

Az a bajom h a követelmények nem egyenlők. Még nekem pl tanulásba egyetemre kell mennem is addig a húgom el lehet a 9 osztályával, mer abbahagyta a sulit és egy rossz szót nem kap.

Neki lehet rendetlen a szobája, nem kell mosogasson, a tűzhelyt tisztacsa, felmosson, bevásároljon...


Igazból neki semmit nem kell csinálnia helyette csinálhatok én mindent.

Amíg ö bulizik meg nyomja az FB-t addig én tanulhatok.

Ha hazajön részegen ami elég gyakran van akkor szegényt segítsem be az ágyba. Csináljak neki kaját...


Meg több pénzt is kap mint én.

Meg egész nap pakolászhatok utána eltehetem az ott hagyott fogkrémet, cserélhetem ki a wc papírt, dobhatom ki szemétbe a fültisztítókat meg a smink lemosós izéit. Lekapcsolhatom utána a villanyt mindenhol, felfeketedtem a sötétítőt. Mert ha nem akkor felkapcsolja a villanyt fényes nappal h megkeresse a cuccait.


Múltkor 1 órát hisztizett h csináljam meg neki a wifit, és nem nem vagyok kocka.

Egyébként ő azt csinál amit akar én meg tanulhatok meg takaríthatók, pakolhatok el utána mindent, moshatom fel a fürdőszobát mer az is mindig úgy néz ki mint ha felrobbantották volna.


Bár alakalmi munkákat azért csinál szórólapozás.. ilyesmi.

Nekem még a jegyeimre se szolnak egy szót se de ö mindent mag kap.


Hát hol itt az igazság ?


18 F



2014. okt. 16. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát itt nem nagyon van igazság úgy tűnik.
2014. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem mondod meg a szüleidnek hogy egy elkényeztetett pics@t neveltek?! Az elég szomorú hogy 9 osztály után ott hagyta a sulit, grat neki. Minek takarítasz helyette meg csinalsz meg mindent? Majd felcsinálják gondolom egy éven belül aztán lehet akkor szüleid majd rájönnek hogy valamit félreneveltek... Te legalább okos leszel a sok tanulástól.
2014. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló helyzetben vagyok a bátyámmal. Mondjuk ő rendesen dolgozik, meg néha segít megjavítani ezt azt. Én viszont magántanuló vagyok, szóval elvileg egy szót se szólhatnék, de akkor is elég rossz hogy mindig utána kell takarítanom, mert összekoszol mindent, mosogatni sose mosogat, én szoktam azt is. Ha a szüleimnek mondom, akkor azt mondják hogy hagyjam békén. Van még egy nővérem, ő viszont külön él.
2014. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Minek takarítasz helyette meg csinálsz meg mindent?"


Mert én s itt élek és utálom a koszt meg a kupit.

2014. okt. 16. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért várhatnak el tőled többet mert azt szeretnek ha megállnád az életben a helyed, jol fizető állásod lenne stb.. 18 évesen már ne foglalkozzál a hugoddal az a szüleid dolga hogy megneveljék, Neked az a dolgod, hogy kezdjel el önállosodni, szerezz be magadnak egy barátnőt és egy idő után költözz vele össze es kezdjél saját életet. Ha jól csinálod, a hugodhoz annyi közöd lesz, hogy családi alkalmakkor összetalalkoztok es akkor örömmel fogadjátok egymást.
2014. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Dicséretnek is vehetnéd. Te megbízható vagy, többre vagy képes és nem szorulsz segítségre.
2014. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2014. okt. 18. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem egyedül! Én kitűnő tanuló vagyok, már beszélek 2 nyelvet, sportolok, dolgozok, mindent csinalok, ami "fontos" . Húgom sokkal butább, mint én, nem is vették be abba az osztályba, ahova engem, kettes-hármas tanuló, folyton a körmét csinálgatja, pasizik, bulizik stb. Anyám egy büdös szót nem szól tesómra, undorító a szobája a cuccai, mindene fúj! Erre nevelőfaterom engem b*szogat, hogy eléggé elkanászodtam. Minden hülye házimunkát megcsinálok otthon, van 4 öcsém még plusszban, 2 vér szerinti, 2fél, de velük is nekem kell foglalkoznom. Nem elég a tanulás a sport meg a meló, még az öcséimmel is tanulnom kell.

Itt sincsen igazság. El kell fogadni.

2014. okt. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!