Mindig a tesóm?

Figyelt kérdés
Elegem lett abból hogyha még én szerzek egy jó jegyet vagy versenyen jó eredményt akkor is csak a tesómmal foglalkoznak.Új suliba kerültem ebben az évbe,mégis 6szor voltunk azótta rokonoknál de eggyikük se kérdezte meg,hogy milyen az új iskola meg Stb.(mintha nem lennék ott)És a mamám mindig édességeket ruhákat,cipőket,táskákat,pénzt add a tesómnak és szépen mondva nekem annyit se mond hogy szia!Meg anyám véletlenül mindig talál otthon a tesómnak ruhákat,könyveket,csokikat STB-ket.Persze nekem nem.Amit a testvérem kér azt mindig megkapja.És mindig hisztizik,hogy ő nem csinláhat semmit.Pedig minden nap van iskolán kívüli progamja.Én meg csak élek és senki se törődik velem.Ha beteg vagyok mennem kell suliba,sőt tesiznem is kell,de ha a tesóm azt mondja egész nap itthon ül ,és gépezik.Még akkor is ha csak fáj a lába,de ő amúgy is fel van mentve tesiből.És 17 éves már.Hogyan közöljem az emberekkel ,hogy én is létezem,és itt vagyok ?

2014. okt. 24. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld meg hogy egy nap nem mész haza,hátha feltűnik nekik hogy te is vagy.

Bár nem sok esélyt látok a változásra.

Javaslom csak élj ott,élj túl és amint lehet költözz el majd ne is vegyél róluk tudomást,szünjenek meg számodra létezni

2014. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Át érzem a helyzeted.Ne érdekeljenek ők se csinád azt velük amit te veled
2014. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!