Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki ha 16 évesen az ikertesóm...

Ciki ha 16 évesen az ikertesómmal alszok?

Figyelt kérdés
Van külön szobánk de mi együtt szeretünk aludni.Fiú és lány

2014. dec. 28. 15:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Miért tiltanátok?
2014. dec. 28. 18:18
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

Mi is szoktunk, húgom néha igényli

Mi is fiú és lány vagyunk, és idősebbek nálatok

2014. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fiú ikertestvérem van, nem együtt nőttünk fel, nem kötődöm hozzá, de ismerem, sőt, töltöttünk hosszabb időt együtt, de pont elég is volt. Lehetséges, hogyha együtt nőttünk volna fel, jobban ragaszkodnék hozzá.


Ennek ellenére, sem vele, sem más fiútestvéremmel nem aludnék egy ágyban, legkésőbb 10 éves korom után. Ez számomra nem természetes, és remélem, idővel ti is belátjátok, hogy miért vélekednek így az emberek. Belátom, hogy egyes családokban eltérő szokások vannak a családtagok közötti kapcsolatápolást illetően (ahogy egyes családoknál megszokott jelenség a szájra-puszi dolog), engem nem így neveltek és kifejezetten taszítana, ha egy ágyban kéne aludnom a testvéreimmel hosszútávon. Másrészről, 16 évesen az embernek szüksége van magánszférára, bárki bármit is mondjon. Ilyen korban már bőven tudják, mi az intimitás, és a biológiai szükségleteiknek megfelelően igénylik is az emberek.


Persze, az más, mint ahogy az előző válaszoló is írta, hogy a húga igényli olykor, hogy összebújjanak. Olykor. Mindenkivel előfordul, hogy rossz napja van, de van egy áldott jó testvére, akivel mindent meg tud beszélni, aki megöleli. Ikrek, egymást a tulajdon másik felüknek érezhetik akár. De ez nem jelenti azt, hogy ennyi idősen hosszútávon egészséges egy ágyon osztoznotok.


Van saját szobátok. Egyikőtöknek barátja/barátnője legalább? Semmi igénye egyikőtöknek sincs, hogy kicsit egyedül legyen? Nem ítélem el, ha egyes családokban szokás, de én nem örülnék, ha a barátomról kiderülne ilyesmi.


20/N

2014. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%

De jó hogy tudtok kötődni egymáshoz :)

Az én ikertesóm autista és ugye ő befeléforduló, ezért nem olyan szoros a kapcsolatunk.

2014. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
26%
Egyáltalán nem gáz!!! Szerintem nagyon jó, hogy ilyen szoros testvéri kötődés van köztetek! Én is szeretnék ikertesót!!!! :(
2014. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 AlistarFake válasza:
58%

Testvéri kötődés! :'( Jó nektek! Egyáltalán nem baj szerintem! Nekem van egy húgom aki még csak el sem ismer engem bátyjának! Amíg csak lehet aludjatok együtt és tartsatok össze! Nem értem a sok negatívumot, na persze most jönnek a támadók akik elkezdik: "Te hülye vagy, és én ezt nem engedném meg"! Ezeket szarjátok le a *****-ba!

17/F

2014. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!