Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen rosszindulatú?

Miért ilyen rosszindulatú?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok,együtt vagyok a gyerek apjával. Hosszútávú terveink vannak. Minden jó. Igaz,így hogy nekem ki esik a fizum,fele,mivel csak táppénzt kapok kicsit nehéz anyagilag,de majd jobb lesz.


Nővéremmel egyik este beszéltem telefonon. Eleinte csak arról h mennek buliba,kérdi h mennék e én is,mondom viccesen jah,de majd megyek jövőre. Erre neki állt fikázni,h ha egyáltalán párom vigyáz a gyerekre,meg ha vigyáz is egyedül úgyse megyek. Minek költöztem el(200km a távolság 1,5 éve munka miatt jöttem ide),nem lesz semmi segítségem a babával,pénzünk se lesz,rá fogok b.aszni,egyedül fogok maradni a gyerekkel,mert a párom úgyis ott fog hagyni.


Nagyon szarul esett amit mondott. Mondtam neki h azért mert neki szar az élete,nem kell irigykedni meg rossz indulatoskodni. Ere mondja h ő nem irigy,de én úgyis meg fogom bánni ezt a gyerek dolgot,ott fognak hagyni,meg hasonlok. Mondtam neki h azért mert neki nem úgy alakult az élete,nem kéne a másiknak rosszakat kívánni,meg irigységből ilyeneket mondani,úgy tettük le h hozzájuk ne menjek majd sírva...


Tudni kell,hogy tesóm 30 éves még mindig otthon lakik anyuval(gyakorlatilag ő tartja el). Van két gyereke,két apától. Az egyiket az apja neveli,a másikat ő,de ne kap rá egy ft gyt-t se,mert a pasi kihúzott külföldre mielött meg lett a gyerek,őt nem érdekli. Van kapcsolata,de a pasi nem igazán fogadja el a gyerekét,ezért feszt anyám vigyáz rá.


Én teljesen máshogy élem az életem 26 évesen,és mondhatni van oka irigykedni.


MOst mennék majd haza látogatóba anyuhoz,de előre félek h találkozhatok majd tesómmal is. Utálóm őt,egy rosszindulatú,irigy d.ög. Legszivesebben haza se mennék,de anyukám már nagyon hiányzik,meg pár régi barátnőm.


Hogyan mondhat ilyeneket nekem? A telefon hivás után fél óráig sirtam :(


2015. jan. 12. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
nem biztos, hogy rosszindulatú...nem ezt kívánja neked, hanem azt hiszi ez lesz...nagyon negatív...
2015. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mi a fene ***** válasza:
10%
elhiszem, hogy rosszul esett, amit mondott, de szerintem ő már tudja, milyen gyereket nevelni, nem csupa mámor és öröm, de azért nem kellett volna veled igy beszélni. és anyukád ? Én biztosan azt mondanám a gyerekemnek, hogy nem lesz könnyű, még akkor se, ha a párod segit, de énrám számithatsz kislányom. jobb lenne ha közelebb lennél, de megoldjuk, és örülök, hogy örülsz.
2015. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Anyukám is ugy gondolja hogy tesóm csak irigy,mert neki nem ugy alakult az élete,és azt akarja hogy nekem is sz.ar legyen.


Mielött még nem voltam terhes,mindig mondta h sose szüljek,mert akkor nem tudok bulizni,meg hasonlok.

2015. jan. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!