Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Férjem volt a bunkó, most...

Férjem volt a bunkó, most tényleg? Joggal akadt ki a nővérem?

Figyelt kérdés
Babát várok. Nővéremnek már van egy hároméves lánya. Amikor elújságoltuk a hírt, annyi volt az összes válasza, hogy reméli, kislány lesz, mert a lánya utálja a fiúkat. Köpni-nyelni nem tudtam, férjem mondott rá annyit, hogy szerencsére nem a kislánynak vállaltunk gyereket, és a boltban nagyon szép játékbabákat lehet kapni. Nővérem felhúzta az orrát, és közölte, hogy nem a mi gyerekünk ám a világ közepe, nehogy azt higgyük, aztán sértődötten elvonult. Ez hétvégén történt, azóta nem kerestük egymást, de anyánknak már morgott, hogy én micsoda bunkóhoz mentem feleségül...
2015. jan. 13. 13:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%

óó az én sógornőm most kezdett bele az elnyomásba,apró dolog de 10 évvel idősebb nálam és elkezdett néninek nevezni(vagy százszor finoman és durcásan is kértem ne tegye),holott a babó még azt sem tudja fiú e vagy lány.Tudom ez kis dolog,de én már látom a jövőt ahol ő a királynő és mindenki más csodálja az ő babóját,pl. nemrégiben a gyereknek meghámozta Egyenként! a lencsét XD

Sajna ez van nővéred belül mérges hogy most már nem csak az ő csemetéjéről szól a világ és reménykedik hogy nem fiú lesz(hiszen fiú unoka még nincs és kitolná az ő lányát)

2015. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Naja, egyetértek az eddigiekkel. Lehetett volna ezt kedvesen is mondani: "Hú, gratulálok! Én kislányért drukkolok, mert milyen aranyosan el tud majd játszani a miénkkel." Vagy: "kislánynak drukkolok, mert szívesen odaadnám a szép kis ruhácskákat és játékokat".
2015. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
12 Hát ez az, lehet, hogy éppen ezt mondta a testvére, a gyk-n úgy fogalmazol ahogyan akarsz, főleg ha azt akarod kihozni a dologból, hogy mekkora paraszt a testvéred.
2015. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes lenne tudni, hogy ha annak idején, amikor a nővéred bejelentette a családnak, hogy gyereket várnak, és mondjuk az apósának "azt lett volna az összes válasza", hogy reméli, hogy fiú, mert ő annak sokkal jobban örülne ezért meg azért, akkor ezt természetesnek érezte volna, vagy rosszul esett volna neki, hogy bárki a családból nem tud egyformán örülni akkor is, ha fiú, és akkor is, ha lány az új kis családtag.


Úgy fogalmaztál, hogy "Amikor elújságoltuk a hírt, annyi volt az összes válasza, hogy reméli, kislány lesz, mert a lánya utálja a fiúkat."


Ezt tényleg úgy kell érteni, hogy előtte annyit sem mondott, hogy hú, örülök a jó hírnek, gratulálok nektek, stb.?

2015. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
13as Nem te vagy a bunkónővér? :) Úgy tűnik fáj neked, hogy elítélik őt, és bár semmi nem valla kérdező ellen, nembírod elfogadni. Ezek szerint nálad is bejátszik a királylány/fiú effektus. Majd kinövöd. Vagy nem.
2015. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

14-es: igen, úgy kell érteni, eszébe se jutott gratulálni.


Az ő oldalát természetesen ő tudná ideírni, de nem tudok róla, hogy gyakorizna.

2015. jan. 13. 13:42
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alapprobléma nem az, hogy valaki jobban örülne valamelyiknek, hanem hogy ezt hogy tálalja.
2015. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Hadd találjam ki: a nővéred egyedülálló anyuka? Vagy esetleg egy jó szar kapcsolatban él. Kétlem, hogy normális párkapcsolata lenne, akkor nem irigyelné ennyire a tiédet. :)
2015. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
A férjed válasza zseniális. :D Imádom az ilyen csípőből vissza tudok vágni válaszokat, úgyhogy gratu neki!! :D A nővéred egy idióta, de ha kislány lesz, akkor azért majd tudatosítsátok benne megint, hogy ez véletlen és nem miatta történt így :)
2015. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
Férjednek igaza volt :D
2015. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!