Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lehet az igazsag? Valoban...

Mi lehet az igazsag? Valoban megtette lefekudtek a hugom es a ferjem?

Figyelt kérdés

Hosszu a sztorim.es elore is koszonom szepen ha elolvasod.eloszor is nekem sokat jelent a velemenyetek es hogy ki irhatom magambol.



2 evel ezelott kezdodott minden.

A hugom aki jetto evel fiatalab mint en es van ketto gyermeke es ferje! En 36 vagyok.

Ketto eve volt a hugom szuli napja ahol en es a ferjem es a novevrem a csaladjaval voltunk azon a napon ott.a bulin en nem ittam alkoholt es a noverem...a tobbiek igen.mikor hazamentek a bulibol a noveremek csak en es a parom maradtunk ott,keso volt es indultam haza a 6 eves kisfiamal, hivtam a parom de nem jott a hugom eroszakos volt csak meg egy szamot meghallgatunk,erre en meguntam es sajnos ott hagytam a parom; -(

Akor balhe volt a hugom es a ferje kozott.akor en mar tudtam es ereztem a szivemben h tuti tortent vmi koztuk.letagadtak de gyanusak voltak.

Kovetkezo honapban megtalaltam a parom zakojaban a hugom ekszeret becsomagolva egy kis zacskiban.mikor megtalaltam ossze estem a sokktol! Azonal rakerdeztem de a parom allitolag nemtudott rola hogy kerult oda!

Hugom meg meg egyenesen letagadta.

Ketto honapal kesobb megmondtam a hugom ferjenek a gyurutt na akor bevallotta a hugom az ove az ekszer.

Egy parhonap mulva meghivtak egy unepsegre ahol allitolag a parom bevallotta a hugom szeretojenek " mert az is volt neki"" h kopjon le rola mert o egy eve vele van.

Es sorolhatnam a tobbi jeleket az ossze fuggeseket stbb stbb....

En panikbeteg vok es szivritmus zavarom van es felig gyogyult a depressziobol.gondolhatjatok mit eltem at ebben a ketto evben?! Kozben a paromon lattam a szomorusagot a sajnalatot,tobszor volt ugy h vege koztunk de a szerelmunk erosebb volt.

Jartam pszhiologiara meditaltamgyogy teak,frontin.

Most ketto honapal ezelott elkezdtem jarni kineziologiara,es segitett nagyon jol is ereztem magam,es ki volt tuzve az eskuvonk jovo honapra a paromal.de a parom felhozta h hivjuk meg a hugomekat is tisztelettbol,itt ujra feltepte a sebeimet es elindult a lavina,es bevalotta jet ev utan h azon a bizonyos szuli napon a hugom szoban jikezdett vele sot megcsokolta a paromat.

En kiborultam es faj nagyon h esetleg az a sok jel amiket ereztem es at eltem keteven keresztul bebizonyosodott vegre.

Ossze dolt a vilag bennem,14 ev egyutt eles utan eskuvo elott, amit mar lemondtam persze.

Ja es lahagytam h kozben ketto evig nem estem mai napig teherbe, ami kikeszitett totalra.

Ezek utan a parom lett most depresszios bogyot. Es frontint, mert ossze tort nagyon hogy titkolta es most bevallotta, hiszen gyerek korunk ota szerelmesek voltunk egymasba,es mai napig anyira faj a szivem mintha kette akarna nyilni,

Hogyan aljunk talpra? Van kiut?

Valaki volt hasonlo helyzetben tul elni hogyan lehet?

Es a hugom ilyen kis egyszeru konyu veru no lenne?

Te mit tenel a helyemben?


2015. jan. 20. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Menj àt a Monika showba....:D
2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha a húgodról köztudomású, hogy szeretője van/volt, miért ér meglepetésként, hogy könnyű vérű? Aki a saját férjét csalja, annak a nővére párja sem feltétlen szent. Sántít nekem a kis zacskóba csomagolt ékszer, a legtöbb nő lefekvéskor szedi össze és zacskózza be őket, hogy ne szóródjanak szét a lakásban. Ha csak megcsókolta a férjed, ahhoz minek levenni az ékszereket is? Ha az ágyban is jártak, úgy már érthető.

Hogy tudsz ezen túllépni? Már évek óta tudod, hogy nem az igazi a kapcsolatod. 14 évet a legtöbb házasság sem ér meg.. Minek kínozzátok egymást? Minek erőlteted? Nem számít, mennyi betegséged van, attól nem szorulsz egy olyan kapcsolatra, ami csak tovább rombolja a lelkiállapotodat. Van neked elég bajod enélkül a férfi nélkül is.

2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Úgy is le leszek szavazva, de a francnak sem kéne egy olyan "ember" aki két évig nyíltan a szemembe hazudott, többszöri rákérdezés után sem vallotta be azt, hogy a SAJÁT TESTVÉREMMEL csalt meg.

Ha nem hagyod ott, akkor azt nagyon meg fogod bánni.

Egy életed van, ne dobd el magadtól a lehetőséget, hogy olyat találj, aki tisztel, megbecsül. Ne dobd el a boldogság lehetőségét magadtól, az a féreg nem érdemel meg.

2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Te a férjeddel voltál a születésnapi bulin, de csak jövő hónapban lett volna az esküvőtök?


Amúgy meg 1000 és 1000 "megcsalt a párom, mit tegyek" kérdés van. Aki normális, elhagyja, aki nem, az mellette marad, még ha nem is bízik benne, és mélyen meg is bántotta. Te döntöd el, hogy melyik leszel. (Egy kis segítség: a párod egyáltalán nem bánja, hogy megtette, akkor nem tette volna. Ha vele maradsz, soha többet nem mész sehová, ahol a húgod is ott lesz, vagy nagyon kínos lesz. Ha elhagyod, lefogadom, 2 nap múlva már vigasztalódni fog.)

2015. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

AZ elso valaszolonak uzenem h istem neajandekoza meg egy ilyen lelki allapottal ot ne keruljon ilyen helyzetb


Most hogyan bevallota szet valltunk harom n pra.

De vissza jott a parom es megbeszeltuk mar higadtaban az egeszet.

De en mar nem tudom mit higyek; -(

Es vanak gyetekek is akiket megviselt ez az egesz foleg most,es szeretem ot nem tag dom hiszen gyetekori szerelem,

A parom most ahogyan elment harom n pra azt mondja megprobalta megolni magat.de ha cs k egy csok volt azer kerdem en?! Erre az a valasza h mert nemtud onm ganak megbocsajtani es anyira szeret.

Tudom h dobni kene ot az agyam ezt diktalja mar nem lesz olyan mint reg,meg is mondtam a paromnak.ami faj neki.nagyon nehez!!!

2015. jan. 20. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

"A hugomnak van ketto gyermeke es ferje"

"a hugom szoban jikezdett vele sot megcsokolta a paromat"

"bevallotta a hugom szeretojenek " mert az is volt neki""


...és ezek után még azt kérdezed, hogy:

"a hugom ilyen kis egyszeru konyu veru no lenne? "


Szerinted???

2015. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagyon kínos, hogy 36 éves korodra, se helyesen írni, se fogalmazni nem tanultál meg.

Sőt! A kérdésben szexről írsz, a kifejtésben meg csak csókról.

Szóval röviden összefoglalva: mivan?!

2015. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Eloszor is elnezest kerek a helyes irasert.csak konyek kozt vagyok / voltam.

Masodszor nem irtam sexrol hanem csokrol.azon a szuli napi bulin amit ket ev utan most mondott el a parom,de hogy utana tortent e sex koztuk nem tudom a parom szerint nem fekudt le vele.

2015. jan. 20. 21:36
 9/14 anonim válasza:
29%
Szia! Elolvastam amit írtál, kibogoztam a dolgokat. Nem lepodok meg, sajnos az én életem sem valami fényes, de nekem nem ilyen téren vannak problémáim, de rengeteg olyan embert ismerek, mint a testvéred, ilyen volt az exem is, miatta szenvedek még most is. De nem ezért írok. 14 év egyutt élés után a helyedben nem dobnám el ezt a kapcsolatot. Nem lehet megbocsájtani a botlást, foleg, hogy a testvéreddel tortént. De a párod megbánta, nem merte elmondani, mert gondolhatta, hogy ez lesz. Nem kell osszeházasodnotok, de a kapcsolatotok megérdemel még egy esélyt, úgy gondolom. Hozzátok helyre, beszéljétek meg nyugodt hangulatban, ne hagyjátok, hogy a beszélgetés veszekedésbe torkoljon át. Fiatal srác vagyok, mégis a múlton toprengek nap mint nap. Hogy mit és hol csesztem el. Pszichológustól pszichiáterhez jártam, sokat segítettek. De ha meglett volna a motiváció, egy barát, vagy egy társ aki segít ezen átjutni, akkor nem kellett volna gyógyszereket szednem. De nem volt, saját hibámból is. De neked még megvan az a társ. Egymást átvezethetitek ezen a szakadékon. Rajtatok múlik, hogy helyre-e akarjátok hozni, vagy sem. Húgodat meg felejtsd el, elég fájdalmat okozott eddig is. Jegeltesd egy darabig, ha megváltozik, úgyis jelentkezni fog. Nekem a családommal volt ilyen kapcsolatom, és idovel ok léptek felém így, pedig "kitiltottak a családból". Ha szeretnél kérdezni, beszélgetni, nyuodtan írj uzenetet. Tudom, hogy nem ismersz, és lehethogy a véleményem sem számít sokat neked, de ha elolvastad, és ha csak 1-2 dolgot megfogadsz abból amit leírtam, akkor boldoggá tettél, hogy segíthettem, kedves ismeretlen. Legyen további szép napod, fel a fejjel!
2015. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
El ne engedd,menj hozzá!Ez egy főnyeremény pasi.Megérdemlitek egymást!36 évesen ilyen életképtelennek lenni hát életművészet.
2015. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!