Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lehet az igazsag? Valoban...

Mi lehet az igazsag? Valoban megtette lefekudtek a hugom es a ferjem?

Figyelt kérdés

Hosszu a sztorim.es elore is koszonom szepen ha elolvasod.eloszor is nekem sokat jelent a velemenyetek es hogy ki irhatom magambol.



2 evel ezelott kezdodott minden.

A hugom aki jetto evel fiatalab mint en es van ketto gyermeke es ferje! En 36 vagyok.

Ketto eve volt a hugom szuli napja ahol en es a ferjem es a novevrem a csaladjaval voltunk azon a napon ott.a bulin en nem ittam alkoholt es a noverem...a tobbiek igen.mikor hazamentek a bulibol a noveremek csak en es a parom maradtunk ott,keso volt es indultam haza a 6 eves kisfiamal, hivtam a parom de nem jott a hugom eroszakos volt csak meg egy szamot meghallgatunk,erre en meguntam es sajnos ott hagytam a parom; -(

Akor balhe volt a hugom es a ferje kozott.akor en mar tudtam es ereztem a szivemben h tuti tortent vmi koztuk.letagadtak de gyanusak voltak.

Kovetkezo honapban megtalaltam a parom zakojaban a hugom ekszeret becsomagolva egy kis zacskiban.mikor megtalaltam ossze estem a sokktol! Azonal rakerdeztem de a parom allitolag nemtudott rola hogy kerult oda!

Hugom meg meg egyenesen letagadta.

Ketto honapal kesobb megmondtam a hugom ferjenek a gyurutt na akor bevallotta a hugom az ove az ekszer.

Egy parhonap mulva meghivtak egy unepsegre ahol allitolag a parom bevallotta a hugom szeretojenek " mert az is volt neki"" h kopjon le rola mert o egy eve vele van.

Es sorolhatnam a tobbi jeleket az ossze fuggeseket stbb stbb....

En panikbeteg vok es szivritmus zavarom van es felig gyogyult a depressziobol.gondolhatjatok mit eltem at ebben a ketto evben?! Kozben a paromon lattam a szomorusagot a sajnalatot,tobszor volt ugy h vege koztunk de a szerelmunk erosebb volt.

Jartam pszhiologiara meditaltamgyogy teak,frontin.

Most ketto honapal ezelott elkezdtem jarni kineziologiara,es segitett nagyon jol is ereztem magam,es ki volt tuzve az eskuvonk jovo honapra a paromal.de a parom felhozta h hivjuk meg a hugomekat is tisztelettbol,itt ujra feltepte a sebeimet es elindult a lavina,es bevalotta jet ev utan h azon a bizonyos szuli napon a hugom szoban jikezdett vele sot megcsokolta a paromat.

En kiborultam es faj nagyon h esetleg az a sok jel amiket ereztem es at eltem keteven keresztul bebizonyosodott vegre.

Ossze dolt a vilag bennem,14 ev egyutt eles utan eskuvo elott, amit mar lemondtam persze.

Ja es lahagytam h kozben ketto evig nem estem mai napig teherbe, ami kikeszitett totalra.

Ezek utan a parom lett most depresszios bogyot. Es frontint, mert ossze tort nagyon hogy titkolta es most bevallotta, hiszen gyerek korunk ota szerelmesek voltunk egymasba,es mai napig anyira faj a szivem mintha kette akarna nyilni,

Hogyan aljunk talpra? Van kiut?

Valaki volt hasonlo helyzetben tul elni hogyan lehet?

Es a hugom ilyen kis egyszeru konyu veru no lenne?

Te mit tenel a helyemben?


2015. jan. 20. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!


Oké,hogy 14 éve együtt vagytok. De mint írtad is a párod lekoptatta a tesód szeretőjét,hogy az övé. Ha annyira szeretne téged és csak gyáva volt bevallani a dolgot akkor minek féltékenykedett?! Én tuti nem bocsátanék meg neki. Nem tudnál már bízni benne úgy mint rég és ez megmérgezné az egészet. Mielőbbi gyógyulást kívánok

2015. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Tudom nem szabadna szedni a frontint de nem is szedem mas alternativat hasznalok.nem adom meg az oromot neki! Szenvegyen o!

Mikor rakerdeztunk anno h ki volt aki ezt allitatta h lekoptatta a hugom szeretojet a parom, akor persze letagadtak, de mindenki,de megis ez volt a slager,, szoval volt itt kavaras ami nem 100/ szazalek.

2015. jan. 21. 09:20
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!


Légy kedves használj írásjeleket! Fáj olvasni, amit írsz. Vagy mielőtt elküldöd, olvasd már el és javítsd, mert zagyva az egész.


Másrészről szerintem csak egy kiút van ebből. A párodat hagyd ott. Egyszerűen nem érdemel meg Téged. Gerinctelen, undorító ember. Ha megtette akkor, nincs garancia, hogy nem teszi meg többször. Akár mással is. Még ő van összetörve? Akkor nem jutott eszébe, hogy milyen lehet neked, amikor éppen jól szórakozott a húgoddal. Gyerekkorotok óta szerelmesek voltatok egymásba? Komolyan? Egy szerelmes férfi nem szórakozik a szerelmének a húgával. Jól gondold át, hogy kivel kötnéd össze az életedet.


A húgod - túl azon, hogy szintén egy undorító nő - is csak annyit érdemel, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot. Igen, ilyen egyszerű, könnyűvérű nő, akinek a saját nővére sem szent. Komolyan mondom, egyszerűen nonszensz az egész. Nem is érdemli meg, hogy fenntarts vele egy testvéri kapcsolatot.


A legjobban úgy tudsz kigyógyulni ebből az egészből, ha azok az emberek, akik ilyen fájdalmat okoztak neked, kikerülnek az életedből. Nekem ilyen férfi nem kellene. De ilyen húg sem.


Egyébként kívánom, hogy gyógyulj meg.

2015. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a jo kivansagokat.probalok fel allni ebol.

Az irasert bocsi,a tabletem neha bekattan.

De most bar ez lenne a legnagxob banatom.

2015. jan. 21. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!