Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a testvéremmel, hogy ne legyen sértődés? Ti nagyon haragudnátok, vagy megértenétek?

Figyelt kérdés

A testvérem mostanában sokat veszekszik a feleségével. Megbeszélték, hogy elutaznának valahová pár napra a lányuk nélkül, hogy beszélgessenek és amennyire lehet, rendbe tegyék a dolgokat.


Úgy volt, hogy hétfőn és kedden én leszek a kislánnyal, de egy barátnőmnek kell segítenem, így nem tudok rá vigyázni.


2015. jan. 23. 14:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

ez most komoly?a barátnőd szakított,és emiatt lemondanád,amit korábban a TESTVÉREDNEK igértél?

Jó kis testvér vagy,örülök,hogy az enyém nem ilyen

2015. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon haragudnék és nem érteném meg. Mivel a barátnődet tudja más is ápolgatni viszont a kislányra csak te tudsz vigyázni. Na meg h holnap mennek te meg nem szóltál eddig. Mondjuk ha én lennék a a tesód ez után rám is ennyire számíthatnál.
2015. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább anyukádat kérdezd meg, nem tud-e sos szabit kivenni?
2015. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

ha ezt így megléped.. az szinte még egyet rúg a tesódék kapcsolatába.. ha eleve veszekednek ott lesz az asszonyka kezében az érv, hogy az egész családod olyan amilyen.


mert ez bizony iszonyúan aljas húzás a részedről. mintha direkt tönkre akarnád tenni a házasságukat vagy beverni az utolsó koporsószöget.


hogy mond meg? őszintén. Bocs, átvertelek titeket, váljatok el.


aztán majd lemeccselik egymással is, meg tesód veled is, hogy érdemes e tesónak hívni az ilyen embert.

2015. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barát sem lenne fontosabb, mint a családom. Te ezt már eldöntötted, ami elég szomorú. Nem tudom miért fontosabb neked egy már eleve vágányra futott kapcsolat, mint az, hogy a testvéred rendbe tudja tenni a házasságát.

Kicsit szállj magadba, itt senki sem ért veled egyet, ezen talán elgondolkodhatnál akkor.

2015. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha vinnék a kislányt is, nem lenne idejük egymásra, nem tudnák megbeszélni a gondokat. Egy ilyen korban lévő kicsi nem bír egy helyben maradni, játszani kell vele, mászkálni, énekelni, tapsikolni, stb. elég szomorú, hogy te ezt nem érted meg. Ha lenne más megoldás akkor azt mondanám hogy oké, de nincs. Te meg sem akarod érteni a helyzetet. Szégyelld el magad. Most hálát adok a sorsnak amiért nekem jó testvéreim vannak, nem pedig ilyen, mint te.
2015. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de a barátnőd kapcsolata egyébként is nagyon furcsa. ELjegyezték egymást, de még a gyerekkérdést sem beszélték meg? Hány évesek? 18?
2015. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mivel már megígérted a tesódnak, akkor nagy genyóság lenne lemondani. Barátnődnek ezt meg kell értenie, ha értelmes felnőtt ember, akkor meg is fogja. Egyébként meg a kommentjeidből az az érzésem, hogy a barátnő annyira nem is igényelné a pátyolgatást, hanem te akarod mindenáron lepasszolni a kisgyereket annak ellenére, hogy megígérted. Ez nagyon csúnya húzás lenne.
2015. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett, hisz a tesódék már elvileg úton vannak?
2015. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

Elmentek, én leszek a kislánnyal.

Beszéltem velük, nem örültek, de elfogadták. Aztán anyu felhívott és elmondott mindennek, megzsarolt hogy nem fizeti tovább a sulit meg az albérletem, szóval nem volt más választásom.


Eléggé el van túlozva ez az egész szerintem. Ha szar a házasságuk, akkor az út után is szar lesz. Nem értem, minek kell úgy beállítani, mintha az én hibám lenne, ha elválnak.

2015. jan. 24. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!