Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan beszéljem ezt meg a...

Hogyan beszéljem ezt meg a testvéremmel, hogy ne legyen sértődés? Ti nagyon haragudnátok, vagy megértenétek?

Figyelt kérdés

A testvérem mostanában sokat veszekszik a feleségével. Megbeszélték, hogy elutaznának valahová pár napra a lányuk nélkül, hogy beszélgessenek és amennyire lehet, rendbe tegyék a dolgokat.


Úgy volt, hogy hétfőn és kedden én leszek a kislánnyal, de egy barátnőmnek kell segítenem, így nem tudok rá vigyázni.


2015. jan. 23. 14:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Örülök h nem vagy a testvérem. Minden ígérted meg ha így gondolod az egészet?? Mondjuk nem értem akkor a barátnőned minek pátyolgatni? Neki is szar volt a kapcsolata vége lett attól mert pátyolgatod nem lesz jobb....



Remélem a családod kicsit átgondolja h miben és mennyire segít mert te marhára leszarod őket, arra jók h fizessenek neked mindent...

2015. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis testvér vagy, mit ne mondjak. Anyád helyében én itt helyben megvonnék tőled minden támogatást.
2015. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mentalitással azonnal iratkozni az egyetemről, nem neked való...
2015. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, de ez baromi nagy önzőség lett volna, ha lemondod. Elvonatkoztatva a konkrét helyzettől, általánosságban ha megígérsz valamit, akkor ha nem életveszélyről van szó, akkor azt főleg családon belül be KELL tartanod. Így tisztességes, és nincs mit azon csodálkoznod, hogy mindenki hatalmasat csalódott benned. Nagy meló lesz visszaszerezni a bizalmukat.
2015. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék kislánya lassan 3 éves lesz. Nos, nekem ez a kislány mindennél fontosabb, és azt szeretném, hogy mindig is boldog családban tudja élni az életét az anyukája, és az apukája mellett. Ha ilyen helyzetben lennék, én mindent megtennék, hogy segítsek nekik helyrehozni a dolgokat, már csak a kislány miatt is. Mert nem szeretném, hogy hétvégi gyerek váljon belőle, aki csak akkor látja az apukáját. Szereted te azt a kislányt? Mert bizony neked is hasonló módon kéne gondolkodnod, ha szereted. Lehet, hogy nem bírod annyira testvéred feleségét mondjuk, vagy fene se tudja mi bajod van velük, de neked nem magad, nem a barátnőd kellett volna szem előtt tartanod, és még csak nem is a testvéred mondjuk, hanem azt a kislányt...
2015. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
96%

Micsoda elkényeztetett, ostoba, önző pitsa vagy te, és pocsék testvér.

Isten nem ver bottal.

2015. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!