Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém a legjobb barátnőmmel...

Öcsém a legjobb barátnőmmel kavar, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves öcsikém nyáron velünk jött fesztiválozni, ahol megismerkedett az egyik legjobb barátnőmmel (20) és barátságot kötöttek. Jól megértik egymást, bulikor elkezdtek együtt lógni (csók), majd ebből telefonálások lettek, majd talik...

Barátnőm tiltakozik, mivel tesóm fiatalabb nála ÉS SZŰZ (barátnőm meg egy tapasztalt asszonyság), +fél a kapcsolat megromlása miatt...esetleges szakítás stb.

Én részemről támogatom, de féltem a kis tesóm. Barátném eddig nem volt az a mintafeleség, és nagyon félek hogy megbántja...



2015. jan. 27. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd az öcsédet tapasztalatot szerezni.

a fölösleges túlféltés óriási károkat okoz.

2015. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Maradj ki az egészböl, ez nem a te témád.
2015. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

"Barátném eddig nem volt az a mintafeleség"


Vagyis a barátnőd az öcséddel csalja a férjét?!!

Szép kis társaság...

2015. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En a batyam legjobb baratjaval kavartam majd jartam. En 20 voltam, a srac 30 ket gyerekkel, az elettarsaval akkor mar nem voltak egy par.


Ne szolj bele, csak legyel ott ha szukseg van rad.

2015. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!